Hobbystyczny poszukiwacz dobrego designu oraz ciekawych rozwiązań wnętrzarskich.

Lampka Lumica to oryginalne i bardzo klimatyczne oświetlenie. Wykonywana jest ręcznie przez polskich rękodzielników dzięki czemu każda z nich jest niepowtarzalna. Wyszukany design i prosta forma sprawia, że Lumica to bardzo ciekawa propozycja.

 

Lumica to odpowiednik klasycznych lampek ze Stanów Zjednoczonych z lat 50 i 60 XX wieku. Łączy w sobie oryginalny styl i wysoką jakość. Dostępna jest na indywidualne zamówienie – można samemu skonfigurować kolorystykę oraz rodzaj materiału z którego jest wykonana. Głównym tworzywem jest ceramika oferowana w dwóch nawjażniejszych kolorach: czarnym i białym. Z czasem producent zapowiada wprowadzenie więcej kolorów do wyboru. Podstawkę można wybrać w wersji mosiężnej, stalowej lub aluminiowej.

zarowki-edisona-1

lampka_lumica-1

Lampka Lumica wprowadzi nas w tajemniczy klimat przeszłości. Wszystko dzięki oryginalnej żarówce Edisona, która utrzymana jest retro stylu. Żarówki można nabyć w przeróżnych kształtach: Tuba, Standard i Big Twist. W środku nich znajduje się kilkukrotnie opleciony, węglowy żarnik, który rozgrzewając się od jasno-pomarańczowego do intensywnego, żółtego koloru, tworzy przyjemny klimat w pomieszczeniu.
W komplecie jest również przewód o długości 2,5 metra który dostępny jest w wielu kolorach. Lampka wyposażona jest także w ściemniacz, który pozwoli dopasować odpowiednią intensywność światła. Ściemniacz jest elementem analogowym i delikatnie szumi (przez jego cewki przepływa prąd) co nadaje wyjątkową atmosferę przeszłości we wnętrzu.

Po więcej informacji zapraszamy do sklepu internetowego ByLight.pl

Zapisz

DomHobby.pl to wiele osób, które współtworzą tą treść. Jeśli Ci się spodoba będzie nam niezmiernie miło.