Hobbystyczny poszukiwacz dobrego designu oraz ciekawych rozwiązań wnętrzarskich.

Drewniane umywalki Design Epicentrum to połączenie nowoczesności z lekką ekstrawagancją. W końcu na pierwszy rzut oka drewno i woda może wydawać się mało rozsądnym połączeniem. Nic bardziej mylnego. Odpowiednio dobrane i zabezpieczone drewno daje użytkownikowi gwarancję jego trwałości oraz wodoodporności.

 

Drewno to szlachetny materiał, który świetnie wygląda w połączeniu z różnymi tworzywami. Wyobraźcie sobie na przykład połączenie drewna ze szkłem, ceramiką czy aluminium. Umywalki drewniana Design Epicentrum wykonane są w unikatowej technologii, która polega na łączeniu ze sobą cienkich warstw drewna. Technologia ta sprawia, że są one odporne na wilgoć, owady, pasożyty i promieniowanie UV.

umywalka drewniana 1


 

Przeczytaj też: Wszystko o tynkach dekoracyjnych.

 

umywalka_drewniana_2

umywalka_drewniana_3

umywalka_drewniana_4

Więcej informacji znajdziecie na stronie:  designepicentrum.com

Hobbystyczny poszukiwacz dobrego designu oraz ciekawych rozwiązań wnętrzarskich. Autor strony DomHobby.pl

  • A to ciekawe. Nie pomyślała bym, że z drewna da się zrobić trwałą umywalkę. Ciekawa jestem jaka jest trwałość, bo wygląd zdecydowanie na plus 🙂

  • alek

    No ale to jednak choćby szoruje się znacznie gorzej. Wolę kompromis w postaci np. produktów Roca, i mają piękny design i są klasyczne w swoich projektach, bez cudów na kiju.

  • Design robi wrażenie, ale to nie są umywalki do codziennego użytku. Co najwyżej do łazienki dla gości i najlepiej w domu, w którym sprząta profesjonalista/ka. Na żywo wyglądają naprawdę efektownie.