Hobbystyczny poszukiwacz dobrego designu oraz ciekawych rozwiązań wnętrzarskich.

Wybór mebli do pokoju naszego dziecka często jest koszmarem. Znalezienie czegoś ładnego, funkcjonalnego oraz użytecznego, a przy tym w przystępnej cenie graniczy z cudem. Na szczęście z pomocą przychodzi nam firma LanoMeble. Przedstawia nam ona ofertę skierowaną do każdego rodzica, który ma dość marnowania swoich ciężko zarobionych pieniędzy na coroczną wymianę mebli w pokoju swojego dziecka.

W sklepie lanomeble.pl możemy znaleźć bogatą ofertę mebli młodzieżowych dostępną na każdą kieszeń. Do wyboru mamy kilka zestawów. Każdy z nich posiada swoje unikalne cechy, jest modny oraz użyteczny. Nawet najbardziej wymagający klient znajdzie w nich coś dla siebie.

lozko_pietrowe

Skupmy się na kilku przykładowych zestawach. Na początku ten o nazwie BLOG. Zawiera on wszystko, czego potrzebujemy dla naszego dziecka począwszy od wygodnego łóżka parterowego lub piętrowego skończywszy na wiszących półkach. W skład tego zestawu wchodzą również inne produkty jak: stolik RTV, biurko, szafa, regał, komoda, szafa narożna itd. Dostępne są również całe zestawy. Wszystkie meble wykonane są z płyty wiórowej i wykończone okleiną ABS. Istnieje możliwość odpowiedniego dobrania wymiarów każdego z elementów jak i różne warianty kolorystyczne.

meble_mlodziezowe_blog_1

meble_mlodziezowe_blog_2

Zestawem zasługującym na uwagę jest ten o nazwie LEGO. Do wyboru mamy cztery różne warianty. Również, jak w przypadku powyższych, meble te wykonane są z płyty wiórowej laminowanej. Systemy te dostępne są w różnych wymiarach i wariantach kolorystycznych. W skład każdego z wariantów wchodzi szafa, regał, półki, biurko, łózko oraz mniejsze szafki.

Naszą uwagę przykuł również zestaw LABIRYNT. Do wyboru mamy w nim szafy, stoliki RTV, półki wiszące, biurko zwykłe bądź narożnikowe, stolik nocny, łóżko, regały, komody itp. Całość wykonana jest z płyty wiórowej i wykończona okleiną ABS. Istnieje możliwość dopasowania wymiarów do naszych potrzeb. Do wyboru mamy również trzy wersje kolorystyczne: Kremowa+Horyzont, Kremowa+Orange oraz Kremowa+Limetka.

meble_mlodziezowe_labirynt_1

meble_mlodziezowe_labirynt_2

LanoMeble proponują nam dużo więcej zestawów stworzonych z myślą o naszych dzieciach. Każdy na ich stronie znajdzie coś odpowiedniego dla siebie i swojej pociechy. Wysoka jakość materiałów oraz funkcjonalność tych mebli przy okazji przy niewielkiej cenie sprawiają, że jest to świetna opcja dla każdego.

Łóżka piętrowe LanoMeble.pl

DomHobby.pl to wiele osób, które współtworzą tą treść. Jeśli Ci się spodoba będzie nam niezmiernie miło.