Hobbystyczny poszukiwacz dobrego designu oraz ciekawych rozwiązań wnętrzarskich.

Panele dekoracyjne 3D marki Dunes pozwalają spojrzeć na aranżację ścian w innym wymiarze. Oprócz tapet i tynków dekoracyjnych mamy teraz możliwość zastosowania interesujących trójwymiarowych paneli dekoracyjnych, które posiadają ogromny potencjał aranżacyjny.

 

W ofercie Dunes znajdziecie między innymi modele Wave, Choppy i Curled. Bez dwóch zdań pozwolą one urządzić każde wnętrze z dobrym smakiem. Struktura paneli dekoracyjnych 3D Wave, Choppy i Curled nawiązuje do fal morskich. Tworzą one na ścianie nieregularne, harmonijne kształty. Są to niezwykle absorbujące wzory, które nadadzą każdemu wnętrzu wyrazistości i nowoczesnego charakteru. Niesamowite wrażenia estetyczne można spotęgować  kierując odpowiednio oświetlenie.  Produkt ten daje użytkownikowi ogromne możliwości aranżacyjne. Przykładowo panelami 3D można ozdobić tylko jedną ścianę albo jej część. Innym rozwiązaniem jest umieszczenie ich  na wszystkich ścianach,  można także łączyć ze sobą wszystkie dostępne wzory. Panele dekoracyjne 3D to  materiał bardzo trwały, który wykonany jest ze specjalnego gipsu i wzmocniony dodatkowo włóknem szklanym. Więcej informacji o produktach Dunes znajdziecie na stronie producenta.

panele_dekoracyjne_choppy_dunes-1


 

Przeczytaj też: Wszystko o tynkach dekoracyjnych.

 

panele_dekoracyjne_choppy_dunes-salon-1

panele_dekoracyjne_choppy_dunes-salon-2

panele_dekoracyjne_choppy_dunes-korytarz-1

panele_dekoracyjne_Curledi_Dunes-1

panele_dekoracyjne_Wave_Dunes-1

www.dunes.pl

Hobbystyczny poszukiwacz dobrego designu oraz ciekawych rozwiązań wnętrzarskich. Autor strony DomHobby.pl

  • Fantastyczni to wygląda, całkowicie inne podejście do tematu. Bardzo podoba mi się efekt uzyskany na schodach 🙂

  • Nie wiem, czy cała ściana w tych
    panelach będzie dobrze się prezentować, co za dużo to nie zdrowo. Jakaś część ściany owszem, jak np. tu na schodach w połączeniu z tą ciemną ścianą jak najbardziej. Przypomina to trochę jakby fototapetę albo jakiś szablon na ścianę, tylko że taki równo mierny. A mam pytanie, czy są tylko białe panele, czy są też inne kolory?

  • rolka

    Faaajne są takie panele na ścianę 🙂 ja mam w salonie za łóżkiem, ale nie z Dunesa tylko z Loft Design System. Jeśli chodzi o kolor to miałam do wyboru całkiem szeroką paletę kilku farb (w tym 3 rodzaje różnych farbek dekoracyjnych i wysoki połysk). A tutaj ta paleta – http://www.ralcolor.com/ Ale z tego co wiem, to można je też samemu pomalować jak zwykłą ścianę, zwyczajna farbą.