Hobbystyczny poszukiwacz dobrego designu oraz ciekawych rozwiązań wnętrzarskich.

Jest wiele możliwości zaprojektowania ładnej i funkcjonalnej przestrzeni. Jednak to poszczególne jej elementy nadają charakteru i smaku całości. Za taki przedmiot z duszą można śmiało uznać drewniane umywalki projektowane i wykonywane przez SobotaDesign.

 

Idealne kształty, precyzja wykonania, nowoczesny design oraz ponadczasowość drewna. To wszystko sprawia, że nie oderwiesz od niej wzroku. Po pierwszym wrażeniu „wow !” pojawia się zaciekawienie i niedowierzanie, że drewno i woda tworzą harmonijną jedność, aż chce się ją dotknąć, sprawdzić jak reaguje na strumień wody…. Te wszystkie emocje towarzyszą każdemu, kto miał przyjemność spotkać się z taką wyjątkową umywalką.

umywalka-drewniana-sobota-design-1


 

Przeczytaj też: Wszystko o tynkach dekoracyjnych.

 

umywalka-drewniana-sobota-design-2

umywalka-drewniana-sobota-design-3

umywalka-drewniana-sobota-design-4

SobotaDesign projektuje oraz tworzy drewniane umywalki ze specjalnie wyselekcjonowanych gatunków drewna krajowego oraz egzotycznego. Odpowiednio zabezpieczone olejem ukazuje strukturę drewna w jego najprostszej i subtelnej formie.

więcej informacji na www.sobotadesign.pl

 • Super, nigdy nie myślałam żeby mieć drewnianą umywalkę, ale to się chyba zmieni:)

 • Iwona

  Widziałam drewnianą umywalkę w hotelu w Austrii. Więc jeżeli w hotelu się sprawdza tym bardziej sprawdzi sie w domowej łazience. Tyle że ta w Austrii nie była taka śliczna. Chyba też się skuszę 🙂

 • Adrian

  Orientacyjna cena?

 • Monika

  umywalki drewniane są świetne.
  Nie ma obaw o jakiekolwiek zniszczenie drewna,
  Posiadam umywalkę marki Kalvaro – i był to jeden z najlepszych zakupów do tej pory jakie zrobiłam 🙂
  nie wiem jak z tą firmą sobota design może jakość będzie ok