Hobbystyczny poszukiwacz dobrego designu oraz ciekawych rozwiązań wnętrzarskich.

Santa Lucia to włoska marka produkująca bardzo udane meble modułowe. Wysoka jakość wykończenia, interesujące kształty oraz szyk to cechy, które sprawiają, że można się w nich zakochać.

 

Meble Santa Lucia umożliwiają swobodne, nieograniczone wykreowanie przestrzeni. To właśnie jest w nich najlepsze. Pełna dowolność w komponowaniu odpowiedniego zestawu pozwala dopasować je do potrzeb najbardziej wymagającego wnętrza. Dodatkowo okleiny w szlachetnych i naturalnych barwach można połączyć z kolorami powierzchni lakierowanych, które dostępne są zarówno w stonowanych jak i bardziej żywych barwach. Niebawem w Katowicach, Wrocławiu, Poznaniu i Warszawie meble to pojawią się w salonach Bizzarto.

kolekcja_mebli_santalucia_1

kolekcja_mebli_santalucia_2

kolekcja_mebli_santalucia_3

kolekcja_mebli_santalucia_4

kolekcja_mebli_santalucia_5


 

Przeczytaj też: Wszystko o tynkach dekoracyjnych.

 

kolekcja_mebli_santalucia_6

kolekcja_mebli_santalucia_7

kolekcja_mebli_santalucia_8

kolekcja_mebli_santalucia_9

kolekcja_mebli_santalucia_10

kolekcja_mebli_santalucia_11

kolekcja_mebli_santalucia_12


 

 • Bardzo nowocześnie, stonowane kolory, ale trochę zbyt szaro.

  • Krzysztof

   Faktycznie tutaj kolorystyka jest stonowana, jednak można wybrać bardziej żywe barwy (aczkolwiek trochę mniej uniwersalne).

   • Kasia

    A znasz meble Serpe (www.serpe.pl)? Wiem, że mają super jakość, bardzo podoba mi się ich design, ale nie wiem z czym mogłabym połączyć hokery wykonane z przezroczystego pcv?

    • Krzysztof

     Hokery przeźroczyste do nowocześnie urządzonej kuchni… czemu nie. A Serpe nie znam :’D

 • Monia

  Za dużo mi tego wszędzie. No może poza ostatnim zdjęciem, na którym całość ma ładny, dopełniający się kształt. Wolę jednak zamknięte meble. Ma się wrażenie pozornego ładu 😉 niezależnie od tego, co wewnątrz. Ja mam meble Calligaris, zainspirowałam się tym zdjęciem w odcieniach szarości zamieszczonym tutaj:
  http://sferawnetrz.com.pl/oferta/calligaris-program-inbox/#
  Bardzo pasuje do mojego mieszkania i do mnie.