Hobbystyczny poszukiwacz dobrego designu oraz ciekawych rozwiązań wnętrzarskich.

SPOONYA to industrialny regał na książki autorstwa Amit’a Sturlesi, właściciela SturlesiDesign. Inspiracją do tego projektu była gra Tetris, a w efekcie końcowym powstał regał, który jest zarówno elegancki jak i zabawny. Jedno jest pewne – obok regału SPOONYA nie można przejść obojętnie.

 

Regał wykonany jest ze spienionego polietylenu oraz naturalnego drewna sosnowego, dzięki temu jest on bardzo lekki. Jest to całkowicie ręczna robota. Pomiędzy elementami regału można stworzyć różne przestrzenie, które pozwalają na umieszczenie w nim książek o rozmaitych grubościach. Regał wygląda efektownie i sprawdzi się szczególnie we wnętrzach urządzonych w stylu industrialnym oraz w  przestrzeniach loftowych. SPOONYA standardowo dostępna jest w trzech wielkościach, nie ma jednak przeszkód aby spersonalizować jej wymiary pod własne potrzeby.


 

Przeczytaj też: Wszystko o tynkach dekoracyjnych.

 

regal_na_ksiazki_spoonya_1

regal_na_ksiazki_spoonya_2

regal_na_ksiazki_spoonya_3

regal_na_ksiazki_spoonya_4

  • blanka87

    przyznam, że to dość zjawiskowy regał, ale wielu osobom by się nie podobał, bo jednak większość ludzi chyba woli klasykę (tak mi się wydaje, nie lubią się wychylać) wbrew pozorom. Industrialne wnętrza tymczasem są całkiem warte uwagi, ostatnio czytałam o tym tutaj m-ekspert.pl/industrialne-wnetrze-mieszkania/ i nawet rozważam aranżację mieszkania w taki sposób – może sama stworzę taki regał? 🙂