Psst! Kliknij Tutaj i dowiedz się więcej o zdrowym gotowaniu!

Absynth – nowa marka mebli.

Absynth to nowa marka mebli stworzona przez firmę Deffine Furniture. Zaskakujące
 

Każdy kto dba o odpowiednie dobranie mebli do sprzętu rtv powinien zainteresować się meblami modułowymi z kolekcji NOOK. W obecnej chwili zestaw mebli ma być perfekcyjnie funkcjonalny i służyć przez lata. Ale to nie wszystko. Oprócz funkcjonalności zestaw powinien się także świetnie prezentować i dopasować się do estetyki mieszkania. Kolekcja NOOK to funkcjonalne szafy- kabinety, witryny, półki, systemy szafek, których elementy można łączyć niczym kostki domino tworząc przy tym bardzo interesujące aranżacje. Przekrój kolorystyczny to od klasycznych bieli, czerni, po bardziej odważne głębokie fiolety oraz limonki.

 

absynth-meble-5

absynth-meble-4

Twórcy Absynth pamiętali o tym, że rodzinne życie toczy się również wokół stołu. Stół z kolekcji MAGH doda wnętrzu charakteru oraz zapewni przyjemną atmosferę. Charakterystyczna solidna, ale również niezwykle lekka, konstrukcja dostępna jest w przeróżnych konfiguracjach. Najdłuższa wersja stołu posiada dwie szuflady oraz uchylny blat przeznaczony jako przestrzeń do przechowywania. Interesującym dopełnieniem tej kolekcji jest komoda, której rolę uchwytów pełnią ciekawe otwory i relingi znajdujące się na froncie.

 

absynth-meble-2

 

Ofertę zamyka nowoczesne krzesło KYLA. Ciepła kolorystyka dębowych nóg zestawiona jest z klasycznymi kolorami obić. Dla miłośników mocnych akcentów przygotowano obicia w soczystym miksie kremu z pomarańczą i limonką.
Całość premierowych kolekcji Absynth to wyróżniające się, tworzące przyjazne i przytulne wnętrze z charakterystyczną nutką indywidualizmu.

 

absynth-meble-1

absynth-meble-4

absynth-meble-3

absynth-meble-6

Więcej informacji: www.absynth.eu

Przeczytaj też