Antek – wyjątkowa lampa z drewna.

Lampa Antek to autorski produkt studia designu Otoprojekt, które na co dzień zajmuje się szeroko pojętym wzornictwem i projektowaniem produktu. Designerzy Ewa Sendecka i Michał Tabor postawili na ekologię i zaprojektowali lampę  z naturalnego drewna.

Naturalne drewno to bardzo uniwersalny materiał aranżacyjny. Świetnie łączy się z wieloma innymi materiałami (beton, cegła, metal). Drewno tworzy we wnętrzach przytulną i ciepłą atmosferę oraz nadaje poczucie komfortu. Właśnie dlatego lampa Antek jest wyjątkowa. Wykonana z naturalnego drewna świetnie sprawdzi się w każdym wnętrzu, może to być kuchnia, salon czy sypialnia. Może to być wnętrze urządzone w stylu klasycznym, minimalistycznym czy nowoczesnym. Lampa Antek będzie zawsze wyglądać  atrakcyjne.

Lampa Antek wykonywana jest ręcznie. Wnętrze klosza pokryte jest białym lakierem, które odbija światło. Z zewnątrz drewno jest impregnowane oraz trwale zabezpieczane przed wchłanianiem wilgoci. Klosz zawiera się w wymiarach 20x20x20. Kolor oplotu kabla można wybrać w zależności od potrzeb i preferencji.

drewniana lampa antek 1

drewniana_lampa_antek_2

drewniana_lampa_antek_3

drewniana_lampa_antek_4

drewniana_lampa_antek_5

drewniana_lampa_antek_6