Psst! Słyszałaś o technice wolnego gotowania Slow Cooking? Kliknij TUTAJ!

Dziecięcy pokój inspirowany bajką „Alicja w Krainie Czarów”.

Jasna pastelowa kolorystyka, prostota, finezyjne dodatki – tak w wielkim skrócie prezentuje się dziecięcy pokój zainspirowany magiczną bajką o Alicji w Krainie Czarów. Nie ma tutaj zbędnych rzeczy oraz intensywnej, kłującej w oczy kolorystyki. Jest za to wnętrzarski ład i porządek, który okaże się uniwersalny w perspektywie czasu. Tak urządzone wnętrze będzie odpowiednie dla naszej pociechy przez wiele lat i możemy być pewni że dotrzyma kroku dorastającemu dziecku.

Oprócz najważniejszych mebli takich jak wygodne łóżko oraz biurko w pokoju znalazły się także pojemne kosze i skrzynie do przechowywania dziecięcych skarbów. Ich prosta forma daje gwarancję, że posłużą przez wiele lat. W końcu najprostsze rozwiązania są najbardziej uniwersalne. Klimat bajkowy zbudowany jest dzięki odpowiednim dekoracjom. Zwróćcie uwagę na tapetę we wzór karo, klimatyczną girlandę świetlną czy wszechobecne króliczki na ścianie i plakatach. Formę króliczka przybrała nawet lampka ze znanego studia Mr Maria, którego motto brzmi: „Nie tworzymy produktów. Tworzymy gwiazdy”. Pokój „Alicji w Krainie Czarów” zachwyci każdą dziewczynkę. Jest w nim trochę magii, piękno oraz funkcjonalność. Dodatkową zaletą pokoju jest jego uniwersalność. W tym przypadku nie musimy się obawiać, że za dwa lata nasze dziecko z niego wyrośnie.

Całe wyposażenie, które widzicie na zdjęciach możecie nabyć w Toto Design – sklepie gdzie dostępne są starannie wybrane, wyselekcjonowane a przede wszystkim sprawdzone rzeczy.

pokoj_inspirowany_alicja_w_krainie_czarow_1 pokoj_inspirowany_alicja_w_krainie_czarow_2 pokoj_inspirowany_alicja_w_krainie_czarow_3 pokoj_inspirowany_alicja_w_krainie_czarow_4 pokoj_inspirowany_alicja_w_krainie_czarow_5 pokoj_inspirowany_alicja_w_krainie_czarow_6 pokoj_inspirowany_alicja_w_krainie_czarow_7

„Alice in wonderland”

Photography & Styling : Jola Skóra
Producer: Joanna Wardyńska Beszczyńska
Project: Pracownia O-kreślarnia

Przeczytaj też