Psst! Słyszałaś o technice wolnego gotowania Slow Cooking? Kliknij TUTAJ!

Forum Designu – nowe miejsce w Krakowie!

Kraków będzie miał nowe ciekawe miejsce na swojej mapie. Forum Designu to przestrzeń gdzie będzie można nabyć interesujące i unikalne przedmioty wielu polskich oraz europejskich projektantów.

 

Forum Designu to miejsce dla osób poszukujących nietuzinkowych mebli i akcesoriów do domu. To również miejsce dla osób które cenią sobie Ekodesign i luksusowy upcykling. Forum Designu będzie promować dobry polski design poprzez takie inicjatywy jak targi, warsztaty, dni designu oraz spotkania z artystami i architektami wnętrz.

forum_designu_1

Przedsięwzięcie powstało z inicjatywy Agaty Frankiewicz – właścicielki portalu www.dekoeko.com zajmującego się promocją i sprzedażą eko dizajnu, upcyklingu i etycznej mody oraz Diny de Białynia Woycikiewicz, założycielki FORUM MODY – showroomu promującego polskich projektantów modowych, a także autorki biżuterii.

Chcemy pokazać dobry niemasowy design i przekonać ludzi, że posiada niezaprzeczalną wartość . Zamierzamy też promować naszych Twórców, organizując rozmaite wydarzenia z pogranicza kultury i sztuki. W ten sposób wpisujemy się w ideę Wyspy Forum, która grupuje kreatywnych ludzi z Krakowa.

mówi Agata Frankiewicz

Forum Designu znajduje się w zrewitalizowanej przestrzeni dawnych kuchni legendarnego Hotelu Forum, na powierzchni wynoszącej 380 metrów kwadratowych. Za wizualną aranżację efektownej przestrzeni odpowiada NAWER – światowej sławy artysta street artowy, designer, projektant . Trwają właśnie prace nad aranżacją wnętrza, które zyska unikalny, designerski charakter i stanie się jedną z atrakcji dawnego Hotelu Forum.

forum_designu_2

Udział w Forum Designu zadeklarowało już kilkudziesięciu wystawców z całej Polski, w tym m.in. Kanzler, Projekt Stołek, Aga Martin, Artial, Chairfolly, Dizeno Creative, Melyo, MM House Design czy VOX.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby pokazać tu swoje produkty. Nasza przestrzeń zmieści na pewno kolejnych projektantów. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu. Naszą działalność traktujemy jak misję: chcemy pokazać szerszemu odbiorcy polski design.

zachęca Dina de Białynia Woycikiewicz,

30 sierpnia odbędzie się uroczyste otwarcie Forum Designu połączone z imprezą promującą polski design oraz after party w Forum Przestrzenie.

Więcej informacji:
www.facebook.com/forumdesignu

Adres:
Forum Designu, ul. Marii Konopnickiej 28 (dawny Hotel Forum, parter)

Przeczytaj też