Psst! Słyszałaś o technice wolnego gotowania Slow Cooking? Kliknij TUTAJ!

Fototapety marynistyczne.

Do stworzenia wnętrza w marynistycznych klimatach wystarczy użyć odcieni białych, czerwonych i granatowych. Do tego trochę surowego drewna, garść marynistycznych dodatków i dla wyrazu fototapeta. Takiego miejsca nie powstydziłby się żaden prawdziwy wilk morski.

Jeśli chodzi o fototapety marynistyczne to opcji jest kilka. Można postawić na przykład na paski. Jest to bardzo fajne, proste rozwiązanie. Paski mają dodatkową moc optycznego zmniejszania dlatego takie rozwiązanie polecamy zastosować na ścianie we wnętrzu ze sporą przestrzenią.

fototapeta_marynistyczna_1
fototapeta_marynistyczna_3
fototapeta_marynistyczna_5

Można również zastosować marynistyczny krajobraz. Mogą to być na przykład pejzaże z łodziami i morską przestrzenią. Zwolennicy dodatków w stylu retro mogą wybrać klasyczne, monochromatyczne grafiki pochodzące prosto z historycznych portów.

fototapeta_marynistyczna_2
fototapeta_marynistyczna_4

Interesującym pomysłem jest także fototapeta z morskimi symbolami. Może to być kotwica, koło ratunkowe, węzły żeglarskie, czy ster statku. Najlepiej jeśli byłyby to wzory powtarzalne. Takie wzornictwo będzie odpowiednie praktycznie do każdego pomieszczenia – również do pokoju dziecka.

fototapeta_marynistyczna_7
fototapeta_marynistyczna_6

zdjęcia: fototapety4u

Przeczytaj też