Król minimalizmu – Menoto.

Minimalizm powraca. Jednak w tym przypadku nie na salony, lecz do naszych łazienek. Za pomocą niego przemieniamy ciemne na jasne, duże na małe. Minimalizm przywraca porządek oraz wydobywa z wnętrz przestrzeń. Towarzyszy mu marka Blomus, dostarczając nieodzowne dodatki, podkreślając wdzięk naszej łazienki.

Najnowsze trendy aranżacji łazienek dążą do minimalizmu i prostoty. Ważne jest także staranne wykończenie oraz bardzo dobra jakość materiałów. W ten nowy nurt wpisuje się Menoto. Jest to kolekcja akcesoriów łazienkowych marki Blomus. Kolekcję Menoto charakteryzuje atrakcyjny design, powściągliwość formy oraz surowy szyk produktów. Akcesoria łazienkowe Menoto wykonane są z najwyższej jakości stali nierdzewnej.

Wieszaki na ręczniki.

Potrzebne są nawet w najbardziej minimalistycznym wnętrzu. Marka Blomus daje nam dwa rozwiązania. Wieszak na ścianę oraz dla osób, które nie posiadają możliwości montażu na ścianie wieszak wolnostojący. Wieszak wolnostojący posiada stabilną konstrukcję co pozwala mu utrzymać nawet duże ręczniki kąpielowe.

Stojący uchwyt na papier toaletowy.

Musi być przede wszystkim wygodny. Ten z kolekcji Menoto zmieści nawet dwie rolki papieru oraz szczotkę do wc, która umieszczona jest w dyskretnym pojemniku. Dzięki temu że uchwyt jest wolnostojący możemy kreatywnie zagospodarować przestrzeń.

Stojak na ubrania.

Jest niezbędny w minimalistycznej łazience. W końcu tam także przechowujemy ubrania, szlafroki oraz przeróżne akcesoria. Aby nie tworzyć dodatkowych szafek, półek i wieszaków warto zadbać o taki stojak. Ten z kolekcji Menoto charakteryzuje się nowoczesnym designem oraz funkcjonalnością. Te cechy zostały już docenione przez German Design Council poprzez przyznanie stojakowi Interior Innovation Award 2012.

menoto_wieszak_i_stojak_2
menoto_wieszak_i_stojak_3

menoto_wieszak_i_stojak_1

www.blomus.pl