Minimalistyczne tekstylia od HOP Design.

Projektanci HOP Design postawili na minimalizm i prostą estetykę, bez zbędnych dekoracji i w ten sposób powstała linia produktów znakowanych literą P. (PURE).

posciel_p_hop_design_1

Tysiące produktów zalewają rynek i bazują na intensywnym marketingu, pomysłowych reklamach, kolorowych opakowaniach, wymyślnych nazwach i logotypach. W tym wszystkim twórcy zapominają o tym co najistotniejsze, czyli samym produkcie. My postawiliśmy na prostotę i szczere podejście do klienta

– tłumaczy Konrad Hulak, jeden z twórców.

posciel_p_hop_design_2

W myśl tej idei stworzono linię pościeli i ręczników. Charakteryzuje je prosta forma oparta o funkcjonalność produktu oraz stonowane kolory: biały i szary. Dzięki temu są ponadczasowe, opierają się sezonowym trendom oraz wpasują się w każde wnętrze.

posciel_p_hop_design_3

Filozofią, która przyświeca projektantom jest przede wszystkim bardzo wysoka jakość użytych materiałów oraz funkcjonalność, która ma zaspokoić potrzeby użytkowników. Użyte materiały są przyjazne użytkownikom oraz naturalnemu środowisku.

posciel_p_hop_design_4

Tworząc nasze tekstylia skoncentrowaliśmy się przede wszystkim na produkcie i jego funkcjonalności, tak aby spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów, którym nasze produkty będą służyć na codzień, przez lata.

– mówi Kinga Chmielarz, która wraz z Igą Sylwestrzak, specjalistką od tkanin, jest odpowiedzialna za projekt i wdrożenie produktów.

reczniki_p_hop_design_3
Uzupełnieniem całości jest proste i estetyczne opakowanie, które podkreśla walory produktu, a minimalistyczna etykieta ma formę tabeli informacyjnej z kompletem informacji na temat produktu.  Produkty są w 100% wykonane w Polsce.

Więcej na www.fiufiushop.com  lub www.hop-design.eu