Hobbystyczny poszukiwacz dobrego designu oraz ciekawych rozwiązań wnętrzarskich.

Projektanci HOP Design postawili na minimalizm i prostą estetykę, bez zbędnych dekoracji i w ten sposób powstała linia produktów znakowanych literą P. (PURE).

posciel_p_hop_design_1

Tysiące produktów zalewają rynek i bazują na intensywnym marketingu, pomysłowych reklamach, kolorowych opakowaniach, wymyślnych nazwach i logotypach. W tym wszystkim twórcy zapominają o tym co najistotniejsze, czyli samym produkcie. My postawiliśmy na prostotę i szczere podejście do klienta

– tłumaczy Konrad Hulak, jeden z twórców.

posciel_p_hop_design_2

W myśl tej idei stworzono linię pościeli i ręczników. Charakteryzuje je prosta forma oparta o funkcjonalność produktu oraz stonowane kolory: biały i szary. Dzięki temu są ponadczasowe, opierają się sezonowym trendom oraz wpasują się w każde wnętrze.

posciel_p_hop_design_3

reklama magazyn lifestyleowy

Filozofią, która przyświeca projektantom jest przede wszystkim bardzo wysoka jakość użytych materiałów oraz funkcjonalność, która ma zaspokoić potrzeby użytkowników. Użyte materiały są przyjazne użytkownikom oraz naturalnemu środowisku.

posciel_p_hop_design_4

Tworząc nasze tekstylia skoncentrowaliśmy się przede wszystkim na produkcie i jego funkcjonalności, tak aby spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów, którym nasze produkty będą służyć na codzień, przez lata.

– mówi Kinga Chmielarz, która wraz z Igą Sylwestrzak, specjalistką od tkanin, jest odpowiedzialna za projekt i wdrożenie produktów.

reczniki_p_hop_design_3
Uzupełnieniem całości jest proste i estetyczne opakowanie, które podkreśla walory produktu, a minimalistyczna etykieta ma formę tabeli informacyjnej z kompletem informacji na temat produktu.  Produkty są w 100% wykonane w Polsce.

Więcej na www.fiufiushop.com  lub www.hop-design.eu