Psst! Kliknij tutaj i przeczytaj o technice gotowania SLOW COOKING.

Minimalistyczny design od FewChairs w Le Pukka!

Oferta warszawskiego concept store’u Le Pukka wzbogaciła się o oryginalne meble marki FewChairs. Nowoczesne, minimalistyczne meble zaskakują designem na światowym poziomie i wysoką jakością wykonania. Zobaczcie sami!
Meble o prostej, przejrzystej formie, dopracowane w najmniejszym szczególe plus design na wysokim poziomie – takie propozycje wystroju wnętrza oferuje FewChairs – polska marka, której produkty można już nabyć w Le Pukka.

 

Fewchairs to meble, których wysoka jakość uzyskiwana jest przez połączenie najnowocześniejszych technologii produkcji przemysłowej z indywidualnym podejściem w zakresie dbałości o detale produktu. Trzy zakłady produkujące meble Fewchairs to najnowocześniejsze w Europie linie lakiernicze i urządzenia do obróbki materiałów drzewnych, to najbardziej zaawansowane okucia i akcesoria, ale także, wywodząca się z tradycyjnego rzemiosła, wiedza i kompetencje w sztuce stolarskiej – w doborze okleiny, projektowaniu połączeń i zastosowaniu elementów z drewna.

few_chairs_1

few_chairs_2

W ofercie dostępnej w concept storze Le Pukka znajdują się stoliki kawowe oraz pomysłowe komody z linii Guides, Bricks, Lightray i Levels. Meble pokryte są naturalną okleiną (fornirem). Mogą być lakierowane matowym lub błyszczącym lakierem, opcję można dobrać w zależności od gustu i upodobania klientów oraz możliwości ich wnętrza. Kolorystyka mebli FewChairs to stonowane, spokojne barwy jak brąz, szarości, beże i uniwersalna biel lub połączenia między nimi.

 

few_chairs_3

– FewChairs idealnie wypełnia lukę na rynku polskiego designu mebli, które można zaplanować w zasadzie każdym mieszkaniu, biurze czy kawiarni. Projekty są proste, ale wyraziste i bardzo dobrej jakości, a jednocześnie nie wygórowane cenowo. W zależności od tego w jakim stylu sofę czy fotele ustawimy przy stoliku kawowym od FewChairs, efekt może być odmienny, a my możemy grać formą i kolorem – mówi Katarzyna Barwińska z Le Pukka concept store.

 

few_chairs_4

few_chairs_5

few_chairs_6

few_chairs_7

 

FewChairs w swojej ofercie ma również spory wybór szaf, półek, fotele, krzesła i sofy, półki i moduły na sprzęt RTV oraz donice. Wszystkie elementy wyposażenia wnętrza można zamówić w Le Pukka concept store.

Przeczytaj też