Nowoczesny design w Twojej garderobie.

fot. brw.com.pl

Zalety garderoby sprawiają, że tego typu miejsce jest pożądane w większości domów i mieszkań. Ład i porządek, pozbycie się niepotrzebnych mebli i tym samym zyskanie przestrzeni to atuty, których trudno nie doceniać. Jednak, żeby cieszyć się pełną funkcjonalnością należy pamiętać o zastosowaniu się do kilku istotnych zasad urządzania garderoby. W dalszej części artykułu prezentujemy garść przydatnych porad.

 

Sześć zasad funkcjonalnej garderoby:

· Jednym z najważniejszych czynników jest podjęcie decyzji o wyborze lokalizacji dla garderoby. Jeżeli ma służyć większemu gronu domowników, wówczas powinna być usytuowana w miejscu łatwo dostępnym dla wszystkich osób.

fot. brw.com.pl
fot. brw.com.pl

· Masz sporo rzeczy, które rzadko na siebie ubierasz, ale nie chcesz się ich pozbyć? Nic prostszego. Wystarczy wyposażyć się np. w kartonowe pudła i umieścić je pod sufitem. W ten sposób maksymalnie wykorzystasz przestrzeń, zachowując pod ręką rzeczy najczęściej używane.

· Zadbaj o wentylację. Tkaniny muszą „oddychać”. Brak odpowiedniego przepływu powietrza może skutkować zawilgoceniem przechowywanych ubrań i przedmiotów.

· Mamy też sposób dla zabieganych, którzy nie chcą tracić czasu na częste, a czasami ponowne prasowanie tych samych ubrań. Elegancka koszula czy spodnie powieszone na wieszakach zachowają nienaganny wygląd bez konieczności dokonywania poprawek tuż przed wyjściem z domu.

· Nie szukaj po omacku tego, czego potrzebujesz – zainwestuj w oświetlenie, niekoniecznie o dużej mocy.

· Zagospodaruj miejsce dla najmłodszych, najlepiej na samym dole garderoby w użytecznych koszach.

fot. brw.com.pl
fot. brw.com.pl

Meble i dodatki, które będą doskonałym uzupełnieniem garderoby

Oczywiście miejsce na garderobę i znajomość zasad to nie wszystko. Równie istotną sprawą jest zakup odpowiedniego wyposażenia. W Black Red White znajdziesz m.in. pakowną, czterodrzwiową szafę F29. Jej najważniejszymi walorami są: lustro, dwie przestrzenie z półką i drążkiem, dodatkowe opcje umożliwiające zastosowanie półek wkładanych, dzięki którym z łatwością posegregujesz Twoje rzeczy. Więcej inspirujących i praktycznych rozwiązań do całego domu znajdziesz na stronie www.brw.com.pl oraz w najnowszym katalogu Black Red White. Nie warto zwlekać z decyzją o zakupie mebli, gdyż obecnie można skorzystać ze specjalnej wyprzedażowej oferty z obniżkami sięgającymi nawet 70 %.

Polecamy także wizytę w e-sklepie www.dekoracje.brw.com.pl/garderoba – w kategorii „garderoba” znajdziesz m.in.:

· Akcesoria typu: rolka ubrań, łyżka do butów, podkładki filcowe, saszetki i kadzidła zapachowe, odświeżacze powietrza, woda do prasowania.

· Artykuły dla dzieci: kolorowe pojemniki, kufer na skarby.

Produkty typu: gazetowniki, kosze dekoracyjne, na bieliznę oraz śmieci, pokrowce, organizery, pudła kartonowe, tekstylne i plastikowe, a także wieszaki i wiele innych przydatnych rzeczy.