Pionowe ogrody do domu i biura.

wertyklany mini ogród,

Czyste powietrze w przestrzeniach biurowych i miejskich to czynnik, który realnie wpływa   na komfort pracy, zdrowie  oraz wydajność pracowników. Nasza świadomość w tej kwestii jest coraz większa i chętniej sięgamy po ciekawe rozwiązania podnoszące jakość warunków w jakich przebywamy. Warto więc zwrócić uwagę na  markę Florabo, która oprócz zapewnienia świeżego i zdrowego powietrza oferuje również estetyczną oprawę przestrzeni.

Florabo to założona przez projektantkę i architekta krajobrazu Halinę Kamińską rodzima marka, która zajmuje się od 2010 roku lokowaniem żywej roślinności w przestrzeniach biurowych i miejskich. Marka również stara się budować  świadomość społeczną o wartości jakie ma świeże powietrze w przestrzeniach w których przebywamy. Produkty marki to Florama i Floraface. Są to swego rodzaju ogrody wertykalne, które zamknięto  w modułach o przeróżnych wielkościach. Rozplanowana w pionowym układzie roślinność tworzy niesamowitą oprawę w postaci zielonej ściany oszczędzając przy tym  ważną przestrzeń biurową. Mniejsze kompozycje umieszczone w ramie to punktowe dekoracje, które tworzą żywe kwiatowe obrazy.

wertykalne ogrody florabo 1 wertykalne_ogrody_florabo_3

Instalacje roślinne dedykowane są do wnętrz o dużej powierzchni, do pracowni, butików, ale także do wnętrz prywatnych. Każdy kto ceni sobie dbałość o środowisko oraz  troskę o swoje zdrowie na pewno doceni ekologiczny charakter produktów tej marki. W końcu oprócz estetycznej oprawy realnie wpływają one na poprawę jakości powietrza.  Do tego pionowe ogrody posiadają praktycznie  nieograniczone możliwości aranżacyjne. Pomysł szczególnie docenią mieszkańcy dużych miast, którzy posiadają ograniczone dostęp do naturalnej roślinności.

wertykalne_ogrody_florabo_4

wertykalne_ogrody_florabo_2