Psst! Kliknij Tutaj i dowiedz się więcej o zdrowym gotowaniu!
plakat z mapą

Plakaty z miejscem wyjątkowym.

Wyjątkowe miejsce może być wszędzie. Dla niektórych będzie to miasto w którym spędzili swoje najlepsze wakacje. Część będzie uważać za niezwykłą jedynie miejscowość, w której mieszkają. Niektórzy będą twierdzić, że jest to miejsce, które przywodzi im na myśl najlepsze wspomnienia. Spora grupa ma dopiero w planach odwiedzenie takiego miejsca. Nie ważne gdzie to będzie – Nowy Jork, Bangkok czy Katowice – dzięki Maptu każdy może stworzyć swój jedyny i wyjątkowy plakat z wyjątkowym miejscem.

Jak to działa?

Zaprojektowanie plakatu z Maptu jest banalnie proste. Wybierz dowolne miejsce na kuli ziemskiej, opcjonalnie dodaj opis, wybierz styl plakatu, jego orientację (poziomą lub pionową) oraz wskaż rozmiar. Edytor wykreuje mapę w formie plakatu. I gotowe! Gdy stworzony przez Ciebie plakat dotrze do domu, opraw go w minimalistyczną ramę i postaw na podłodze albo powieś na ścianie.

plakat_mapa_od_maptu_1

Plakat z mapą.

Plakat przedstawiający wyjątkowe miejsce to niezwykle ciekawa dekoracja. Oprawioną mapę możesz potraktować jako pamiątkę z podróży. Jeśli podróżujesz często możesz zagospodarować jedną ścianę, na której z każdą kolejną wycieczką przybędzie kolejny plakat – nowe trofeum. Jeśli sam nie podróżujesz, a robi to ktoś z rodziny lub znajomy podaruj mu taką mapę w prezencie. Na pewno będzie to prezent trafiony. Możesz także wykorzystać taką grafikę jako plakat motywacyjny. Jego zadaniem będzie przypominać każdego dnia o najbliższej zaplanowanej wyprawie. Taka motywacja jest szczególnie wskazane po ciężkim i długim dniu w pracy. Wystarczy usiąść wygodnie w fotelu, spojrzeć na cel swojej podróży i z uśmiechem na twarzy pomyśleć o zbliżającym się urlopie. Możliwości i celów jest wiele. A nawet jeśli nie każdy posiada swoje wyjątkowe miejsce na mapie, to plakat Maptu będzie i tak  atrakcyjną i nieszablonową ozdobą każdego salonu, sypialni czy kuchni – chociażby ze względu na swoje walory dekoracyjne. Minimalistyczna aura plakatu sprawia, że będzie szczególnie pięknie prezentował się we wnętrzach w stylu skandynawskim oraz industrialnym.

 plakat_mapa_od_maptu_2 plakat_mapa_od_maptu_3 plakat_mapa_od_maptu_4

Przeczytaj też