Psst! Kliknij Tutaj i dowiedz się więcej o zdrowym gotowaniu!

Pomysły na urządzenie werandy.

Jeśli zwykłe grillowanie już Wam się znudziło postawcie na coś bardziej stylowego. Zorganizujcie spotkanie z przyjaciółmi na werandzie. A jak urządzić werandę tak aby stworzyć idealne przyjęcie? Podpowie Wam ekspert z FORMAZONE.

Weranda to świetne miejsce na wymarzone przyjęcie. Wyposażenie jej w eleganckie, wygodne i komfortowe meble, wypielęgnowane rośliny w atrakcyjnych doniczkach oraz przepyszne przekąski zaserwowanie na stole pozwolą Wam stworzyć odpowiednią atmosferę. Jednak gdzie szukać odpowiednich artykułów aby były naprawdę nieprzeciętne? Jeśli chodzi o meble na taras to warto bliżej przyjrzeć się marce La Poem Garden.

urocza_weranda_2

La Poem Garden to meble z technorattanu dla kochających oryginalny design, wygodę i długoletnią trwałość. Co ważne, marka tych mebli została stworzona przez Polaka a materiał użyty do ich produkcji jest w 100% ekologiczny i przyjazny dla środowiska. Do moich ulubionych modeli należą fotele Nomad i Cocoon. Oba zmienią taras lub ogród w nowoczesny, elegancki zakątek.

– Mówi Katarzyna Szymanik, ekspert sklepu z wyposażeniem wnętrz i ogrodów FORMAZONE.

Każda weranda powinna posiadać wypielęgnowane rośliny umieszczone w odpowiednich donicach. W czasie wiosenno-letnim świetnie się sprawdzą stojące donice na wysoki połysk oferty Miotto. Na werandzie również atrakcyjnie będą się prezentować lampiony oraz girlandy Cotton Ball Lights. W ofercie FORMAZONE znajdziecie na przykład belgijskie lampiony J-Line w przeróżnych konfiguracjach.

urocza weranda 1

urocza_weranda_3

urocza_weranda_5

urocza_weranda_6

urocza_weranda_7

Nie zapomnijcie także o tym aby odpowiednio wyeksponować przekąski dla gości. Letnie owoce możecie umieścić w oryginalnych naczyniach. Propozycją Katarzyny Szymanik są specjalne modele misy na owoce wyglądające jakby były zrobione z zimnych metalicznych płomieni.

Tego typu designerskie akcesoria przyciągają wzrok i są najlepszym dopełnieniem eleganckich aranżacji. Do tej samej kategorii zaliczyłabym pucharki na lody ozdobione szklanymi perełkami. To doskonale przyjęta przez klientów, tegoroczna nowość w naszej ofercie.

Jeśli uda się Wam stworzyć przyjemne przyjęcie na werandzie to Wasi goście na pewno szybko Was nie opuszczą. Warto więc na chłodniejsze letnie wieczory przygotować dla nich ciepłe pledy od uznanej skandynawskiej marki House Doctor.

urocza_weranda_4

Przeczytaj też