Psst! Kliknij tutaj i przeczytaj o technice gotowania SLOW COOKING.

Prawdziwie ekologiczne meble i dodatki.

Monika Pietras i Darek Grin-Zuchowski to małżeństwo, które prowadzi sklep internetowy www.gdel.pl (Grin Design Eco Line) z prawdziwie ekologicznymi meblami i dodatkami do wnętrz. Wszystkie produkty wykonane są w 99% z odzysku. Jak mówią właściciele sklepu a zarazem projektanci tych unikalnych produktów „U nas, jeśli coś wygląda na zardzewiałe to u nas takie rzeczywiście jest. Nie udajemy”.

 

Wszystkie rzeczy, które można kupić w sklepie są z odzysku. Są to prawdziwie ekologiczne produkty, skrupulatnie odnawiane, przerabiane. Monika i Darek nie skupiają się na typowym odnawianiu przedmiotów, ale na tym aby utrwalić i podkreślić ich obecny wygląd. Tworzone rzeczy są unikalne i magiczne. Nie trafią one na wysypisko śmieci tylko dostaną drugie życie. Ziemia będzie czystsza, a odnowione meble i dodatki będą jeszcze długo służyć swojemu nowemu właścicielowi.

meble_ekologiczne_gdel_4

meble ekologiczne gdel 1

meble_ekologiczne_gdel_2

meble_ekologiczne_gdel_3

Grin Design Eco Line projektuje i tworzy coś z niczego. Meble i dodatki posiadają niesamowity industrialny charakter. W odróżnieniu od fabrycznie nowych mebli, które są sztucznie postarzane, produkowane często taśmowo te są prawdziwymi oryginałami. Monika i Darek poświęcili wiele czasu na odnalezienie odpowiednich technik i środków, które teraz z powodzeniem stosują przy tworzeniu swoich przedmiotów. Tutaj rdza jest rdzą. Nie jest ona lakierowana. Aby rdza nie brudziła, aby była pozbawiona swojego charakterystycznego zapachu oraz aby ustało dalsze korodowanie używane są specjalistyczne środki. Oprócz produkcji prawdziwie ekologicznych mebli i dodatków Monika i Darek zajmują się także remontami wnętrz oraz projektowaniem. Właśnie dlatego ich meble są piękne i zarazem praktyczne. Więcej informacji znajdziecie na www.gdel.pl

meble_ekologiczne_gdel_5

meble_ekologiczne_gdel_6jpg

Przeczytaj też