Psst! Kliknij tutaj i przeczytaj o technice gotowania SLOW COOKING.

Przytulna jesień z nowościami od FORMAZONE.

Jesienne chłodne dni spędzane w domu nie muszą już być smutnym przymusem. Wystarczy wzbogacić domowe wnętrza o parę interesujących przedmiotów przybranych w optymistyczne barwy, a przebywanie w nich stanie się jedynie rozkoszą. Na szczęście aby tego dokonać nie trzeba przeprowadzać wielkiej rewolucji – wystarczy ciekawy zegar, interesująca lampa czy wygodny fotel w ciepłym kolorze. Szukając inspiracji przeglądaliśmy je w sklepie www.formazone.pl Zobaczcie sami.

 

Cóż można robić jesienną porą. Oczywiście czytać ciekawą książkę i popijać gorącą herbatę. Aby czytanie przynosiło jeszcze większą frajdę warto zaopatrzyć się w wygodny i piękny fotel. Takim może stać się Blue Velvet – piękny turkusowy kolor rozpromieni pozytywną energią każde wnętrze. Fotel jest bardzo elegancki. Jego linia idealnie wkomponuje się we wnętrza w stylu retro lub takie, które mają w sobie nutkę vintage.

Fotel_Blue_Velvet2

Czas w szare, jesienne dni może odmierzać zegar Lotus. Został on zaprojektowany ostatnio przez JordiPla Studio dla firmy Karlsson. Zegar posiada prostą i nowoczesną formę. Przypomina kwiat wykonany w technice origami. Takie cudo powinno się znaleźć w domu w którym odmierza się tylko dobre godziny.

Zegar_Lotus4

 

W podobnym stylu wykonany jest mebel Kelly Tray z oferty ZUIVER. Jest to stalowy stolik z blatem jako tacą, której można używać także osobno.

Stolik_Kelly_Tray-3

W szare jesienne dni powinna nam towarzyszyć również lampa. Na przykład lampa firmy Leitmotiv, która świetnie wygląda zarówno w bieli jak i w intensywnych barwach. Idealne oświetlenie do wnętrz loftowych, pokoi dziecięcych i do nowoczesnych gabinetów.

Lampa_Z-1

Wszystkie opisane powyżej produkty znaleźć można w sklepie online www.formazone.pl.

Przeczytaj też