Pulano – ściana z efektem 3D.

trójwymiarowe panele ścienne

Oprócz farb, tapet, naklejek do ozdabiania ścian możemy użyć również innych bardzo interesujących środków aranżacyjnych. Mowa tu o przestrzennych panelach ściennych, dzięki którym możemy wykreować niezwykle oryginalne aranżacje. Zapoznajcie się bliżej z nową paletą wzorów marki Pulano.

Białe, jednolite ściany coraz częściej zastępujemy mozaikami 3D. Trójwymiarowe formy ścienne są obecnie jednym z najpopularniejszych trendów wnętrzarskich. Dają one ogromne możliwości aranżacyjne poprzez zabawę kształtem, fakturą i kolorem. Design Pulano  odnosi się do geometrii od samego początku towarzyszącej zarówno architektom jak i projektantom mebli, oświetlenia i przedmiotów codziennego użytku.

panele-dekoracyjne-3d-pulano-4

Najnowsza paleta wzorów Pulano to inspiracje porządkiem odnajdywanym w naturze. Pośród 7 nowych puzzli składających się na katalog cząstek elementarnych kolekcji znajdziemy m.in. heksagon — powtórzony wygląda jak plaster miodu, “star” — układającą się w struktury przypominające ślady fal na piasku lub wydmy oraz pionowe linie — swą smukłością przywołujące na myśl łodygi roślin, źdźbła traw. Niejednostajne i skomplikowane na pierwszy rzut oka formy, w większej grupie tworzą powierzchnie emanujące spokojem i harmonią. Dodatkowo podkreślone odpowiednim oświetleniem kreują wręcz iluzjonistyczne struktury, które pobudzają wyobraźnię i zachęcają do kontemplowania.

panele-dekoracyjne-3d-pulano-1 panele-dekoracyjne-3d-pulano-2 panele-dekoracyjne-3d-pulano-3 panele-dekoracyjne-3d-pulano-5

Zapisz