Sprawdźcie jakie kolory ma Wasze wnętrze!

Na jaki kolor pomalować kuchnię i w jakiej tonacji urządzić łazienkę? Sztruksowy brąz i lazurowy szantung? A może ognista czerwień flamenco z jedwabnym popielem? Jak odkryć jakie kolory najlepiej pasują do dwojga ludzi? Dzięki Dekoral, w weekend 24-26 lipca w Centrum Handlowym Blue City w Warszawie, poprzez badanie encefalografem mierzącym aktywność naszych fal mózgowych każdy będzie mógł dowiedzieć się, jakie barwy łączą go z drugą osobą.

 

W zeszłym roku, w ramach pierwszej edycji akcji Kolorowa Polska przygotowanej przez Dekoral, w CH Magnolia we Wrocławiu oraz na Dworcu Centralnym w Warszawie pojawił się ogromny mieniący się kolorami, sześcienny obiekt. To Kubik – urządzenie sprzężone z encefalografem (EEG) , którego zadaniem jest prezentacja koloru emocjonalnego, badanej przez EEG osoby. Specjalnie stworzony algorytm, pozwalał na to by Kubik rozświetlił się kolorem z palety Dekoral, który najlepiej odpowiadał aktualnym uczuciom badanej osoby. Akcja przyciągnęła setki osób, które poznały barwę swojego wnętrza.

dekoral_ambient_1
W tym roku, w weekend 24-26 lipca w CH Blue City znów pojawi się Kubik. Tym razem jednak, Dekoral do udziału w badaniu zaprasza pary osób o różnym stopniu pokrewieństwa. Dlaczego? Bo w ramach drugiej edycji akcji Kolorowa Polska, Dekoral koncentruje się na połączeniach kolorystycznych i chce pomóc Polakom w tym, by lepiej dobierać kolory we wnętrzach.
Jak będzie wyglądać badanie z wykorzystaniem Kubika? Zmodyfikowany algorytm przeanalizuje dane z badania encefalograficznego dwóch osób i przedstawi ich idealne połączenie kolorystyczne. W ostatnim etapie badani określą, jakie relacje ich łączą. Dzięki temu będzie możliwość porównania swoich zestawień kolorystycznych z innymi parami, które wzięły udział w akcji Kolorowej Polski.

dekoral_ambient_3
Chcesz wiedzieć, jakie barwy pasują do ciebie i twojej przyjaciółki, partnera czy brata? Skorzystaj z najnowszych odkryć neurokogniwistyki, odwiedźcie razem CH Blue City i sprawcie, by Kubik rozświetlił się kolorami!
Możliwość sprawdzenia połączenia kolorystycznego z partnerem, przyjaciółką, babcią czy z nawet dopiero co poznaną osobą, to nie jedyna atrakcja, jaką przewidziano w ramach weekendu z Kolorową Polską. Osoby, które zechcą sprawdzić swoje wyczucie kolorystyczne, będą mogły wziąć udział w konkursie polegającym na dopasowaniu kolorów z palety Dekoral odpowiednio do ich nazw. Na zwycięzcę konkursu, który uzyska najlepszy wynik będzie czekać iPhone 5C.
Odwiedź Kubik Dekoral w weekend między 24-26 lipca w CH Blue City, weź udział w bezpłatnym badaniu i sprawdź, jakie kolory łączą cię z rodziną, ukochanym! Akcja Kolorowa Polska zaprasza zarówno przyjaciół, rodziny jak i nieznajomych do odkrycia swojej emocjonalnej kolorystyki. Pomóż nam sprawdzić, jak kolory Was łączą. Jakie kolory łączą Polaków!

dekoral_ambient_2

Zapraszamy do:
Centrum Handlowe Blue City – poziom -1, obok fontanny.
Al. Jerozolimskie 179, Warszawa
Godziny otwarcia:
poniedziałek-sobota: 10-22
niedziela: 10-20