Psst! Słyszałaś o technice wolnego gotowania Slow Cooking? Kliknij TUTAJ!

Wyjątkowy abażur do pokoju dziecka.

W dobrze urządzonym pokoju dla dziecka nie powinno zabraknąć oświetlenia w stosownej stylizacji. Prezentujący się więc całkiem przyzwoicie abażur w naszym salonie, na pewno nie będzie dobrym rozwiązaniem w pokoju naszej pociechy! W tym miejscu abażur musi być wyjątkowy.

 

Wyjątkowe abażury do pokoju dziecka znajdziecie w sklepie internetowym SweetHome. Abażury zachwycają swoim wyglądem. Kolorowe motywy umieszczone na kloszu wprowadzają do każdego pokoju przyjazną atmosferę. Urocze kompozycje to między innymi piraci, zwierzęta, matrioszki, cyrk czy dinozaury. Do każdego abażuru można dobrać poduszki, tapety, naklejki i bordery, które utrzymane są w tej samej stylizacji. Dzięki temu można stworzyć tematyczny pokój dziecka w sposób łatwy i nie wymagający wielkich nakładów finansowych.

abazury_dla_dzieci_1

abazury_dla_dzieci_2

abazury_dla_dzieci_3

abazury_dla_dzieci_4

abazury_dla_dzieci_6

Wartym uwagi jest fakt, że abażury ze sklepu internetowego SweetHome świecą piękniej od zwykłych kloszy. Są one wykonywane ręcznie z poliestru, a nadruki uzyskiwane są z ekologicznej farby lateksowej, która nie zawiera szkodliwych substancji. Dodatkowym plusem jest to, że abażury są uniwersalne i można je wykorzystać jako lampy sufitowe, podłogowe lub stołowe. Abażury dostępne są w trzech rozmiarach.

abazury_dla_dzieci_7

Zapisz

Przeczytaj też