Zaawansowana kontrola jakości światła – nowe technologie w Q8D od Samsunga.

QLED Q8D to nowy model Samsunga uzupełniający tegoroczną linię telewizorów z kropką kwantową. Koreański producent po raz kolejny zachwycił miłośników nowoczesnych technologii, oferując nieznane dotąd rozwiązania przekładające się na niespotykaną jakość obrazu i dźwięku.

 

Q8D – co nam oferuje?

Oprócz nowoczesnego designu i inteligentnych funkcji Q8D oferuje niespotykaną głębię obrazu, zoptymalizowany poziom kontrastu oraz bogatą gamę realistycznych barw.
Telewizory premium to coś więcej niż imponująca przekątna ekranu – to obraz, który jest tak realny, że niemal rzeczywisty. Samsung Q8D, podobnie jak pozostałe telewizory z rodziny QLED, wyświetla obrazy o maksymalnym natężeniu. Technologia Q HDR 1500, zasilana przez HDR10+, pozwala uzyskać szeroki zakres jasności i realistyczny kontrast. Czy można chcieć czegoś więcej? Samsung udowadnia, że jedynym ograniczeniem jest nasza wyobraźnia.

Zobacz to, co niedostrzegalne, z Q8D

Jednym z największych atutów telewizorów QLED Q8 jest możliwość wychwycenia najdrobniejszych detali, które są niedostrzegalne na tradycyjnym ekranie LCD. Tak wysoki poziom szczegółowości wyświetlanego obrazu można uzyskać dzięki bezpośredniemu podświetleniu matrycy. Technologia ta odpowiada za kontrolę ilości światła w poszczególnych obszarach obrazu, co pozwala uwydatnić każdy szczegół. Ciemne obszary wydają się jeszcze ciemniejsze, zaś jasne – jaśniejsze. Antyrefleksyjna powłoka Ultra Black Elite dodatkowo wzmacnia obraz i umożliwia zachowanie optymalnego kontrastu nawet w trudnych warunkach (przy zmiennym oświetleniu i nienaturalnym kącie oglądania Smart TV 4K). Dzięki temu nie ma różnic między nocnym a dziennym seansem.

Dlaczego warto wybierać QLED TV?

Telewizory QLED to dowód na to, że technologia wciąż się rozwija i uzyskanie idealnej jakości obrazu jest kwestią otwartą. W przypadku Samsunga i rodziny SMART TV potwierdzeniem ich wyjątkowych właściwości i funkcjonalności jest certyfikat Ultra HD Premium przyznawany produktom oferującym najlepsze wrażenia podczas seansu. Atesty przyznawane są urządzeniom spełniającym szereg kryteriów w zakresie zastosowanych technologii. Oprócz parametrów technicznych, takich jak zastosowana rozdzielczość czy precyzyjne odwzorowanie gamy kolorystycznej, uwzględnia się design produktów oraz komfort użytkowania sprzętu. Najnowsza kolekcja QLED od Samsunga pozostawia konkurencję w tyle, oferując coraz ciekawsze innowacje technologiczne i smart dodatki do telewizorów.

QLED Q8D to telewizor kompletny – Smart TV 4K, z którego mogą korzystać zarówno miłośnicy kina, jak i zadeklarowani gracze oraz osoby pragnące stworzyć domowe centrum rozrywki. To bez wątpienia jeden z najlepszych sprzętów w swoim segmencie cenowym. Telewizory premium są bardzo nierówne pod względem jakościowym – produkty sygnowane logo Samsunga cechują się optymalnym stosunkiem jakości do ceny. Jeżeli szukasz uniwersalnego sprzętu o podwyższonej trwałości, oferta koreańskiego producenta z pewnością spełni twoje oczekiwania.