Psst! Kliknij tutaj i przeczytaj o technice gotowania SLOW COOKING.

Złam schematy naklejką na ścianę!

W pewnym momencie zdajemy sobie sprawę, że nasz salon, sypialnia czy chociażby przedpokój przestaje nas zachwycać. Kolejny remont nie wchodzi w grę. Decyzja remontowa wiąże się ze sporymi wydatkami, nie mówiąc już o ciągłym braku czasu. Na szczęście jest pewne rozwiązanie, które w prosty sposób pomoże odmienić wygląd naszego wnętrza . Mowa tutaj o naklejkach na ścianę.

 

Zalety naklejek na ścianę.

Naklejki na ścianę przywędrowały do nas z Francji i natychmiast stały się bardzo popularne. Wszystko dzięki temu, że są estetyczne i bardzo łatwe w montażu. Podczas montażu nie ubrudzimy siebie i otoczenia, a efekt końcowy zawsze jest rewelacyjny. Wybierając naklejkę warto postawić na oryginalne rozwiązania. Niebanalna dekoracja będzie prezentowała się wyśmienicie i zachwyci nie tylko nas, ale również naszych gości.

komiks_01_naklejka_na_sciane_twojainspiracja_pl

koty_zestaw_01_naklejka_na_sciane_twojainspiracja_pl

Złam schematy.

Zamiast stereotypowych wzorów takich jak spowszedniałe kwiaty, ornamenty czy znaki zodiaku wybierzmy coś co nas charakteryzuje. Jeśli kochamy zwierzęta przyklejmy w sypialni naklejki ze zwariowanymi kotami. Gdy lubimy podróże postawmy na napis motywacyjny z wypisanymi miejscami, które chcemy w najbliższym czasie odwiedzić, a w pokoju rozrywek umieśćmy wzór przedstawiający kultowy joystick.

Niewątpliwie łamiącą schematy dekoracją będzie naklejka ścienna w postaci okienka komiksowego. Umieszczona w salonie tuż nad sofą stanie się kluczowym punktem tego wnętrza , będąc bezsprzecznie bardziej wyrazistym akcentem niż niejeden ornament.

– podpowiada Małgorzata Kadłubowska, architekt wnętrz

obcasy_01_naklejka_na_sciane_twojainspiracja_pl

places_to_go-twojainspiracja_pl

napis10_naklejka_na_sciane_twojainspiracja

Aby odmłodzić wygląd swoich wnętrz nie trzeba planować generalnego remontu. Wystarczy wybrać pomysłową naklejkę na ścianę i w szybki sposób stworzyć oryginalne i zupełnie nowe wnętrze. Taka naklejka nie znudzi się szybko i posłuży nam przez długi czas. Warto tutaj dodać, że wysokiej jakości naklejka ścienna ma w zasadzie nieograniczoną trwałość.

Przeczytaj też