Chiva – stolik kawowy do małych wnętrz.

biały stolik kawowy ze schowkami, biały regał, szara sofa

Posiadacze niedużych przestrzeni powinni przyjrzeć się bliżej stolikowi kawowemu Chiva marki Bo Concept. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta. Małe wnętrza potrzebują przemyślanych rozwiązań, a taki właśnie jest ten mebel: przemyślany i funkcjonalny.

W małych wnętrzach nic nie powinno być przypadkiem. Począwszy od doboru odpowiedniej kolorystyki, a kończąc na wyborze odpowiednich mebli. Tą prostą mądrość doceniają najbardziej osoby, które przez dłuższy czas mieszkają na niedużej przestrzeni. Z czasem przybywa coraz więcej przedmiotów, a miejsca na nie jest coraz mniej.

[alert type=white ]Tutaj niezastąpione są meble wielofunkcyjne, które oprócz swojej podstawowej funkcji posiadają jeszcze inne – na przykład funkcję przechowywania.[/alert]

Taki właśnie jest Chiva – stolik kawowy od Bo Concept. Lakierowany fornir i blat wykonany ze szkła hartowanego świadczą o wysokiej jakości, a więc i dobrej trwałości Chivy.  Podstawą funkcjonalności tego mebla są podnoszone blaty, które przykrywają trzy pojemne schowki. Można je z powodzeniem wykorzystać do przechowywania przedmiotów, które z reguły leżą na stole, komodzie czy nawet czasami podłodze. Jest to następny, po systemie regałowym Copenhagen mebel, który świetnie sprawdzi się we wnętrzach gdzie potrzebujemy sporo miejsca do przechowywania drobnych przedmiotów. Funkcjonalność stolika kawowego Chiva idzie w parze również z jego wyglądem, ale tutaj nie ma się co dziwić. Marka Bo Concept zawsze przykładała ogromną wagę do dobrego designu.

stolik_kawowy_chiva_1 stolik_kawowy_chiva_2 stolik_kawowy_chiva_3 stolik_kawowy_chiva_4