Psst! Słyszałaś o technice wolnego gotowania Slow Cooking? Kliknij TUTAJ!

2 fotele, których nie sposób nie dostrzec.

Lounge Flower Surprise oraz Shakedelic Curve od Kare Design to fotele, których nie sposób nie dostrzec. Wygoda, wysoka jakość wykonania to równie ważne, ale na pewno nie główne cechy, które sprawiają, że podczas bliskiego spotkania z tymi fotelami trudno jest o nich zapomnieć.

Lounge Flower Surprise to zjawiskowy obrotowy fotel, który kusi użytkownika i zachęca do relaksującego bujania lub szaleńczych obrotów wokół własnej osi – wszystko według uznania. Świetny także na popołudniowe drzemki. Sądzimy, że tematem przynajmniej co drugiego snu jest piękna kwiecista łąka. Oczywiście nie da się ukryć, że taki fotel będzie zapewne centralnym punktem każdego wnętrza w którym się znajdzie.

kolorowe_fotele-1

Shakedelic Curve to fotel na widok którego nie jedna osoba zaniemówi z wrażenia. Fotel imponuje swoim fantazyjnym kształtem i zachwyca swoją kolorystyką. Jeśli ktoś chciałby znaleźć podobnie oryginalny i szalony mebel będzie miał na pewno dużo pracy.

kolorowe_fotele-2

 

kolorowe_fotele-3

Naszym zdaniem fotele te idealnie pasowałyby do słynnego Panic Room, o którym pisaliśmy już wcześniej tutaj: https://domhobby.pl/panic-room/

Przeczytaj też