Psst! Słyszałaś o technice wolnego gotowania Slow Cooking? Kliknij TUTAJ!

Mebelki do pokoju dziecka w skandynawskim stylu.

łóżeczko dla dziecka, schowek na pościel

I’ga – taką nazwę nosi zestaw dla dzieci marki Pinio. Utrzymany w skandynawskiej stylistyce, estetyczny i niezwykle uroczy, przypadnie do gustu zarówno dzieciom jak i rodzicom.

Połączenie prostej bryły z zaokrąglonymi nogami zaowocowało stworzeniem bardzo charakterystycznej kolekcji. Meble zostały dodatkowo wyposażone w specjalnie zaprojektowane, szare, tapicerowane panele w białe kropki, które nie tylko urozmaicają wygląd mebli, ale mogą być także tłem dla różnego rodzaju własnoręcznych aplikacji – kieszeni, liter, czy innych ozdób. Panele są wykonane z zaimpregnowanej, bezpiecznej i łatwoczyszczącej tkaniny. Są w pełni demontowalne i po ich zdjęciu nie pozostawiają na meblach żadnych śladów swojej obecności. Uniwersalna stylistyka kolekcji I’ga doskonale pasuje do pokojów zarówno młodszych jak i starszych dzieci, będzie zatem idealna również do pokoju rodzeństwa w różnym wieku.

[alert type=white ]Możliwość dostosowania brył do potrzeb dziecka gwarantuje długi okres użytkowania mebli.[/alert]

Tapicerowane panele prezentują się najlepiej w pokojach noworodków i maluchów, nadają im przytulny klimat retro, natomiast u starszego dziecka możemy je zdąć i pozostawić czyste, białe meble. Wtedy tylko łóżeczko ze szczebelkami wystarczy wymienić na tapczan i w ten sposób zestaw dorośnie razem z dzieckiem, a pokój, po tak prostej do wykonania zmianie, będzie wyglądał jak zupełnie nowy.

skandynawskie mebelki dla dzieci 1 skandynawskie_mebelki_dla_dzieci_2 skandynawskie_mebelki_dla_dzieci_3 skandynawskie_mebelki_dla_dzieci_4 skandynawskie_mebelki_dla_dzieci_5

 

Przeczytaj też