Siedziska w niebieskich odsłonach.

Błękit, turkus, akwamaryna, szafir, cyjan czy atrament – to tylko niektóre odcienie niebieskiego. Kolor ten kojarzy się z niebem, morzem, przestrzenią. We wnętrzach niebieski prezentuje się wybornie, szczególnie jako dopełnienie w postaci designerskich siedzisk. Designerzy marki SITS znają się na rzeczy, gdyż   posiadają w swojej kolekcji kilka niebieskich inspiracji.

 

ALLAN – Fotel w turkusowym odcieniu.

Niebanalny w swojej formie, fotel ALLAN tworzy delikatną iluzję, o której możecie przeczytać w jednym z wcześniejszych artykułów. W turkusowej odsłonie wygląda jakby ospale wygrzewał się w słonecznej aurze.

fotel_allan_blekitny_by_sits

FLY – Błękitna sofa.

Oprócz „niebieskości” uwagę przykuwają jej geometryczne formy. Sofa prezentuje się wyśmienicie i jest do tego bardzo wygodna. O komforcie jaki daje świadczą regulowane zagłówki, dzięki którym zmęczony kark odpocznie bez potrzeby podkładania pod niego dodatkowych poduszek.

blekitna_sofa_fly_by_sits

POPPY – Niebieski nie jedno ma imię.

Obła kolekcja siedzisk utwierdza w fakcie, że pewne odcienie niebieskiego mogą być równie romantyczne jak nastrojowy róż. Niels Gammelgaard w swojej kolekcji uchwycił piękne proporcje, które są również dla użytkownika komfortowe.

kolekcja_siedzisk_poppy_by_sits

NINA – Powrót do przeszłości.

Fotel NINA to siedzisko, które jest nawiązaniem do designu z lat 70 XX wieku. Wyglądając w błękicie fotel doskonale udowadnia, że niebieskie odcienie są odpowiednie również w klasycznych odsłonach.

fotel_w_stylu_lat_70-tych_by_sits