Kolekcja betonowych mebli Monter.

Monter to niezwykle ciekawa seria mebli betonowych marki Morgan & Möller. Dlaczego „Monter”? Ponieważ każdy z tych mebli zmontujemy sami. Bez obawy o skalę trudności. Do montażu mebli nie będziemy potrzebować żadnych narządzi. Każdy z modeli wyposażony jest w śruby i nakrętki motylkowe – prościej niż w Ikei.

Co wchodzi w skład kolekcji Monter?

Producent oferuje trzy modele do wyboru: stolik kawowy, stół, a także taboret. W kolekcji oprócz standardowego odcienia betonu pojawiła się również opcja wyboru energetycznej, żółtej barwy. Nie ma też żadnych przeciwwskazań aby zamówić sobie betonowy mebel w innej kolorystyce – takiej jaka  pasuje do reszty wystroju naszego wnętrza. Będziemy musieli prawdopodobnie jedynie trochę dłużej zaczekać na dostawę.

Beton ciągle w modzie.

O tym, że beton jest ciągle na topie nie trzeba przypominać. Materiał ten wszedł już chyba na stałe do wnętrzarskiego światka. Świadczy o tym wiele bardzo udanych aranżacji właśnie z betonem w roli głównej. Zdobi on już nie tylko ściany i posadzki, ale również wykorzystywany jest do produkcji gadżetów, akcesoriów oraz mebli. O sposobach jego wykorzystywania we wnętrzach przeczytacie w artykule: 8 pomysłów na beton.

Montaż stolika

O tym jak prosty jest montaż tego mebla możecie przekonać się poniżej.

instrukcja montażu betonowego stolika kawowego

Kupić, nie kupić

Beton to kwintesencja minimalizmu oraz industrialnego designu. Jeśli więc wystrój naszych wnętrz utrzymany jest w podobnym klimacie to na betonowy mebel na pewno znajdzie się miejsce. Zresztą do odważnych świat należy. Szklany, drewniany lub metalowy stolik z powodzeniem możemy zastąpić czymś bardziej oryginalnym. Betonowy mebel sprawdzi się idealnie.