Psst! Słyszałaś o technice wolnego gotowania Slow Cooking? Kliknij TUTAJ!

Tapeta, która lubi wodę.

Włoski producent wielkoformatowych grafik ściennych – Glamora, słynie z oryginalnego, na wskroś nowoczesnego wzornictwa. Wnętrze, w którym na ścianach pojawiają się motywy tej marki, natychmiast nabiera charakteru i przykuwa uwagę. A teraz Glamora poszerza ofertę o kolekcję GlamFusion™, która dzięki swoim wodoodpornym właściwościom jest idealna do pomieszczeń o dużej wilgotności. W Polsce dostaniemy ją w ogólnopolskiej sieci salonów Dekorian Home.

 

Urządzając łazienkę czy kuchnię bierzemy pod uwagę różne rozwiązania, jeśli chodzi o wykończenie ścian – płytki ceramiczne, naturalny kamień albo dedykowana do takich pomieszczeń farba. Rzadko pojawia się wśród nich propozycja zastosowania tapety czy grafiki ściennej. Tymczasem właśnie pojawia się okazja, żeby to zmienić. Lider w dziedzinie okładzin ściennych – Glamora, wprowadza na rynek wodoodporną kolekcję GlamFusion™, która świetnie zachowuje się w towarzystwie wody.

Woda jej nie straszna

GlamFusion™ to wodoodporna tapeta, która nie wymaga żadnego dodatkowego zabezpieczenia impregnującego. Stanowi więc doskonały materiał wykończeniowy do ścian mających kontakt z wodą, który może być z powodzeniem stosowany w takich pomieszczeniach jak kuchnia czy łazienka, a nawet na basenach, centrach odnowy biologicznej czy bezpośrednio w strefie prysznicowej.

fototapeta na basenie fototapeta roślinna w łazience

Jeśli chodzi o parametry techniczne, niewielka grubość GlamFusion™ umożliwia układanie jej na istniejących powłokach, bez konieczności prac przygotowawczych, oszczędzając czas i koszty. Ukryte łączenia pozwalają tworzyć kreatywne rozwiązania o potencjalnie nieograniczonych rozmiarach. Gładka i nieporowata powierzchnia tapet jest odporna na plamy i ułatwia czyszczenie, a zastosowany efekt silk-touch – miękkiej i jedwabistej w dotyku struktury, podnosi atrakcyjność każdej dekorowanej przestrzeni.

Nowoczesna fototapeta w minimalistycznej łazience

Zaawansowana technologia i właściwości wodoodporne to oczywiście nie jedyne atuty kolekcji GlamFusion™ od Glamory. Idą one w parze z charakterystycznym dla marki wyszukanym wzornictwem. Spośród całej gamy motywów, dodatkowo występujących w kilku wersjach kolorystycznych, możemy wybrać wyjątkowo popularną ostatnio tematykę florystyczną (wzory Victoria lub Metis), ponadczasową abstrakcję (mieniące się kolorami Cartesio i Babylone) albo – najbardziej czytelne w tym kontekście – wzory morskie (przepiękny Nautilus, zabawny Sea lub idealny jako tło dla basenu Aquarium).

O marce

Glamora to producent cenionych na całym świecie wielkoformatowych grafik ściennych, którego portfolio liczy kilkaset unikalnych wzorów. Dają one możliwość obcowania z najlepszym światowym wzornictwem, pracami plastycznymi znakomitych designerów, artystów plastyków i architektów wnętrz. W gronie autorów projektujących dla Glamory znajdziemy bowiem światowe sławy, takie jak Karim Rashid, Yong Bae Seok, Alessandro Pautasso czy Alex Omist, choć marka intensywnie współpracuje też z młodymi obiecującymi twórcami.

Minimalistycvzna tapeta do łazienki

Grafiki dzielą się na kilkadziesiąt kolekcji tematycznych, w ramach których występują wzory inspirowane miejskimi graffiti, sztuką Orientu czy geometrią. Wiele z nich swoją tematyką nawiązuje do konkretnych domowych pomieszczeń – kuchni, łazienki, salonu czy pokoju dziecięcego. Eleganckim, klasycznym motywom towarzyszą humorystyczne szkice czy grafiki przypominające pocztówki z dalekich podróży.

Tapeta z motywem lasu w minimalistycznej łazience

Tapety włoskiej marki Glamora dostępne są w ogólnopolskiej sieci salonów z wyposażeniem wnętrz Dekorian Home. Więcej informacji na www.dekorianhome.pl.

Przeczytaj też