Psst! Słyszałaś o technice wolnego gotowania Slow Cooking? Kliknij TUTAJ!

Glamora – światowe wzornictwo na Twojej ścianie.

kuchnia, tapeta klocki lego,

Ci, którzy poszukują niebanalnych grafik ściennych w dużych formatach niewątpliwie powinni zainteresować się marką Glamora. Uwielbiana na całym świecie firma może poszczycić się ogromną ilością niepowtarzalnych wzorów, których autorami są najlepsi designerzy, artyści i architekci tacy jak Yong Bae Seok, Alessandro Pautasso, czy Karim Rashid, którego magazyn Time określił jako najbardziej znanego projektanta przemysłowego w obu Amerykach.

Glamora posiada ponad 40 kolekcji tematycznych. Nie ma więc żadnych problemów z odnalezieniem wzoru, który znakomicie będzie komponował się z atmosferą wnętrza. Miejskie graffiti, sztuka orientu czy geometria to tylko niektóre z tematów przewodnich. Są też wzory dedykowane do konkretnych pomieszczeń – pokoju dla dziecka, kuchni czy łazienki.

[alert type=white ]Niezaprzeczalnym atutem jest fakt, że grafiki Glamora dają możliwość codziennego obcowania z wybornym światowym wzornictwem.[/alert]

Wyjątkowe tapety to rozwiązanie dla najbardziej wymagającego klienta. Drukowane są na najwyższej jakości materiałach winylowych. Są zmywalne, a dzięki temu odporne na zabrudzenia i bardzo łatwe w pielęgnacji. Są również ognioodporne zgodnie z europejską normą B1. Glamora posiada w swojej ofercie również tapety przeznaczone do tak zwanych pomieszczeń mokrych oraz grafiki produkowane na innych materiałach o podwyższonych parametrach akustycznych.

glamora_tapety_1 glamora_tapety_2 glamora_tapety_3 glamora_tapety_4 glamora_tapety_5 glamora_tapety_6 glamora_tapety_7

Grafiki marki Glamora dostępne są w sieci salonów z wyposażeniem wnętrz Dekorian.

Przeczytaj też