Psst! Słyszałaś o technice wolnego gotowania Slow Cooking? Kliknij TUTAJ!

Magiczne lampy do pokoju dziecka. Krótki przegląd.

lampka króliczek miffy,

Lampy przeznaczone do pokoju dziecka wcale nie muszą być nudne. Na rynku dostępnych jest wiele  pomysłowych rozwiązań , które z powodzeniem wykreują w dziecięcym wnętrzu prawdziwie bajkowy klimat. Oto krótki przegląd genialnych lamp do pokoju dziecka.

1. Lampy w kształcie baloników.

Memory Light to niezwykle magiczne oświetlenie stworzone przez słowackiego projektanta Borisa Klimka.  Lampy przypominają w swojej formie nadmuchane helem baloniki, które unoszą się w powietrzu tuż przy suficie. Pociągając za sznureczki baloników  magiczne lampy rozjaśniają pokój czarodziejskim światłem.  Memory Light wykonane są z ręcznie formowanego szkła i występują w siedmiu kolorach.

lampy-baloniki-2 lampy-baloniki-3

2.  Lampa w kształcie króliczka Miffy.

 

Króliczek Miffy to uwielbiana w Holandii postać bajkowa. Właśnie dlatego za projektem tej lampy stoi studio projektowe z Amsterdamu Mr Maria, którego motto brzmi:

[alert type=white ]Nie tworzymy produktów, tworzymy gwiazdy.[/alert]

Prosta forma i designerski charakter tych lamp sprawia, że nie pozostaje nam  nic innego jak je pokochać.  Oprócz Miffy’ego do kolekcji dołączyli Niedźwiadek Nanuk, Słonik Anana i Kokeshi.

lampki_do_pokoju_dzieciecego_3

3. Lampy w kształcie chmurek

Tą lampę stworzył projektant Reynald Leroy dla marki PaDesign. Lampa w kształcie chmurki to idealne oświetlenie dla małego marzyciela. Co najważniejsze z tej chmury nie pada deszcz. Ma ona w sobie za to niesamowity blask, który przyjemni rozświetli pokój każdego dziecka.

lampa-chmurka-1

Magiczny pokój dziecka

To tylko trzy przykłady magicznych lamp, a jest ich dużo więcej. Jeśli macie jakieś swoje propozycje, zostawiajcie je w komentarzach.  Te akurat możecie nabyć w sklepie Żyrafy Z Szafy.

Przeczytaj też