Metalowe retro łóżka dla dzieci.

Z reguły meble, które kupujemy do dziecięcego pokoju mają być neutralne i jak najmniej widoczne. Stawiamy raczej na dekorowanie tych wnętrz za pomocą tapet, zasłon czy innych dekoracji. A gdyby tak zrobić na odwrót i sprawić, aby to właśnie łóżko było na pierwszym planie? Metalowe retro łóżka dla dzieci będą do tego odpowiednie!

Jeśli poszukujecie właśnie takich niebanalnych metalowych łóżek dziecięcych to znajdziecie je na pewno w ofercie sklepu Kids Town. Łóżka dostępne są w sześciu kolorach: białym, czarnym, miętowym, czerwonym, niebieskim oraz żółtym. Takie kolorowe łóżko jest wspaniałym, przyciągającym oko elementem dziecięcego pokoju. Wystarczy się tylko zaopatrzyć w odpowiednie dodatki by uzyskać w pokoju dziecka genialne rezultaty.

metalowe_lozka_dla_dzieci_2

Metalowe retro łóżko dla dzieci daje bardzo wiele możliwości aranżacyjnych zarówno w pokoju dla chłopca jak i dla dziewczynki. Na przykład takie łóżko dobrze sprawdzi się we wnętrzach w stylu marynistycznym. Czerwone lub niebieskie retro łóżko zadomowi się u chłopca pośród samochodów oraz robotów. Pokój dziewczynki świetnie będzie wyglądał w połączeniu z delikatnymi zasłonkami, akwarelowymi obrazkami i pudełkami w pastelowych kolorach. Wraz z retro łóżkiem takie połączenie stworzy wnętrze dla małej romantyczki. Bardzo stylowo będzie wyglądało także żółte łóżko w połączeniu z szarością ścian i białymi detalami.

W zestawieniu z tapetą w drobne kwiaty, patchworkową narzutą, wiklinowymi koszykami, ceramicznymi gałkami czy drewnianą skrzynią na zabawki stworzymy uroczy styl vintage. Niech nas jednak nie zmyli nazwa „Retro„, to samo łóżko równie dobrze wkomponuje się także do nowoczesnego pokoju nastolatka – wystarczy zestawić je z farbą lub aplikacjami tablicowymi, szarymi czy czerwonymi tapetami i innymi metalowymi meblami. Uzyskamy wówczas efekt wnętrza industrialnego czy loftowego.

Metalowe retro łóżka charakteryzują się wysoką jakością – każde z nich jest bacznie kute, szlifowane i malowane proszkowo, dzięki czemu jego konstrukcja jest bardzo solidna, a kolory żywe. Spora waga i mocowanie na śruby gwarantują, że nawet bardzo żywe dziecko (kochające skakanie po łóżku) nie będzie w stanie go zniszczyć. Stelaż z elastycznych listew bukowych daje duży komfort użytkowania. Co ważne, łóżka w całości produkowane są w Polsce.

metalowe_lozka_dla_dzieci_1
metalowe_lozka_dla_dzieci_3
metalowe_lozka_dla_dzieci_4
metalowe_lozka_dla_dzieci_5