Oryginalne dywany dla indywidualistów.

Czy mieliście kiedyś problem ze znalezieniem oryginalnego dywanu? Takiego, który odmieni Wasze wnętrze, będzie przykuwał uwagę, ale nie zdominuje całej przestrzeni? Takiego dywanu szukały założycielki nowej na polskim rynku marki Blobbi.

Oryginalne dywany Blobbi posiadają niezwykłą fakturę. Zrobione są z niezliczonej liczby ręcznie wykonanych i ręcznie zszywanych filcowych kulek o bajecznych kolorach. Taka technika wykonywania dywanów popularna jest w Nepalu – to stamtąd dywany pochodzą.

dywany-blobbi-2

Początkowo Blobbi planowało produkowanie dywanów tylko do pokoi dziecięcych. Z czasem okazało się jednak, że w zależności od wybranych kolorów, dywany świetnie wyglądają w każdej mieszkalnej przestrzeni. Szczególnie dobrze prezentują się w otoczeniu prostych i minimalistycznych mebli oraz przedmiotów. Dywany Blobbi to na pewno rozwiązanie dla odważnych osób, które wiedzą czego chcą, dobrze odnajdują się w świecie najnowszych trendów, umieją z nich korzystać i bawić się nimi. Blobbi wychodzi jednak naprzeciw potrzebom bardziej konserwatywnych klientów. Oferuje im dywany wykonane tą samą techniką, ale w formie jednokolorowej. Polecamy!

dywany-blobbi-1
dywany-blobbi-3
dywany-blobbi-4
dywan z kulek z filcu
dywany-blobbi-6
dywany-blobbi-7