Meble marki My Modern Home.

designerskie stoliki umieszczone na piaszczystej plaży.

My Modern Home to młoda polska marka meblowa, która z sukcesami zdobywa nie tylko rynek polski, ale i ciepło przyjmowana jest na największych targach międzynarodowych jak paryskie Maison & Objet. Jej znakiem rozpoznawczym są pomysłowe, lekkie konstrukcje łączące naturalne drewno, stal, szkło i beton. Meble My Modern Home dostępne są w ogólnopolskiej sieci salonów z wyposażeniem wnętrz Dekorian Home.

 

Marka My Modern Home została założona w 2014 roku przez pasjonatów drewna i producentów mebli z wieloletnim doświadczeniem. Rodzinna firma dynamicznie się rozwijała i jej właściciele postanowili przedefiniować i rozszerzyć swoją dotychczasową ofertę. Filarami, na których zbudowali My Modern Home stały się funkcjonalność, nowoczesne wzornictwo i prostota. Projektanci marki stawiają z reguły na delikatne, często ażurowe konstrukcje, chętnie eksperymentują z łączeniem materiałów o zróżnicowanej fakturze i charakterze. Produkty sygnowane My Modern Home zwracają uwagę dużą dbałością o detale wykończenia. Nazwa firmy nie jest przypadkowa, jej meble najlepiej odnajdą się w nowoczesnych przestrzeniach mieszkalnych, w których domownicy cenią prostą, elegancką formę.

Wśród brył meblowych polskiej marki znajdziemy duży wybór stołów, stolików kawowych i nocnych, szafek, regałów czy luster. Portfolio My Modern Home obejmuje produkty wykonane z litego drewna dębowego, orzechowego i bukowego, wysokiej jakości stali malowanej proszkowo w palecie szesnastu eleganckich kolorów, betonu architektonicznego UHPC klasy premium oraz hartowanego szkła. Meble mogą zostać dodatkowo spersonalizowane poprzez wybór wykończenia tkaniną – wełną lub aksamitem, dostępną w osiemnastu starannie wyselekcjonowanych odcieniach. Na ofertę My Modern Home składa się łącznie 8 unikatowych kolekcji: ACAN, BEND, BRICK, BUTLER, FERRO, MODULO, RADIUS oraz SPACE. Chcąc osobiście przekonać się o walorach mebli polskiej marki warto odwiedzić jeden z salonów sieci z wyposażeniem wnętrz Dekorian Home, która dystrybuuje jej produkty.

ACAN – dawniej: tytuł grzecznościowy, skrót od wyrażenia „waszmość pan”. Obecnie: wyjątkowa kolekcja, uosobienie klasy i wdzięku, która wyróżnia się eleganckim wyglądem przejawiającym się dbałością o każdy szczegół.

BEND – premierowa kolekcja marki, w której skład wchodzą mobilne stoliki kawowe na kółkach, minimalistyczne stoliki pomocnicze z regulowaną wysokością, eleganckie lustra, nowoczesne stojaki oraz designerskie lampy.

BRICK – cechą charakterystyczną tej kolekcji są proste linie oraz geometryczne formy, które doskonale współgrają z surowością industrialnych wnętrz. Niezwykła funkcjonalność oraz nowoczesny minimalizm mebli są idealnym potwierdzeniem słów „mniej znaczy więcej”.

BUTLER – z ang. kamerdyner – osobisty lokaj pana domu. Nazwa, nie bez kozery, przypisana do kolekcji, która z pewnością będzie służyć przez wiele lat ułatwiając właścicielom codzienne funkcjonowanie. Meble stworzone z myślą o czynieniu życia prostszym. Gwarancja na długie lata.

FERRO – najnowsza kolekcja marki ciesząca się dużą popularnością. Wszystko za sprawą ażurowych paneli dekoracyjnych oraz wytwornej czerwonej linii, która stanowi dekoracyjny element każdego mebla. Kolor miłości wyrażony za pomocą geometrycznego znaku zaprasza w emocjonalną podróż po świecie luksusu oraz ponadczasowej elegancji.

MODULO – kolekcja, którą wyróżnia duża swoboda konfiguracji i personalizacji mebli. Na uwagę zasługuje wyjątkowy, kwadratowy element pięknie wkomponowany w każdy mebel. Istotą tej serii jest nieograniczona wyobraźnia oraz wolność tworzenia.

RADIUS – kolekcja inspirowana słońcem, energią, czasem beztroski i zabawy. Meble otulone metalowymi elementami niczym promieniami słonecznymi roztaczają aurę ciepła oraz pozytywnej energii. Dzięki dodatkowym uchwytom można je przenosić w dowolne miejsce.

SPACE – meble, które rozjaśniają i optycznie powiększają każdą przestrzeń. Wielofunkcyjność, prostota oraz łatwość użytkowania to cechy, którymi odznacza się cała kolekcja.

 

Więcej informacji o marce My Modern Home oraz adresy salonów sprzedaży, w których można kupićjej produkty, znaleźć można na stronie www.dekorianhome.pl .