Eleganckie grzejniki do holu.

Hol to jedno z ważniejszych miejsc w naszych domach. To właśnie w nim witamy swoich gości i zapraszamy do zdjęcia wierzchniego okrycia. Hol jest również miejscem, które wita nas gdy wracamy z nierzadko ciężkiego dnia spędzonego poza domem.

Funkcjonalny hol doceniamy szczególnie w porze jesiennej i zimowej, w momencie gdy spędzamy w nim znacznie więcej czasu ściągając niejednokrotnie przemoknięte kurtki i płaszcze. Właśnie dlatego w odpowiednio urządzonym holu powinny się znaleźć oprócz wieszaków również szafki, stojak na parasole oraz niewielkie krzesło. Niezbędnym elementem jest również lustro. Hol jest także doskonałym miejscem na umieszczenie eleganckiego grzejnika. Oprócz swojej elementarnej funkcji, czyli funkcji grzewczej ozdobi on to miejsce nadając mu oryginalny i nieprzeciętny wygląd.

Dla małych mieszkań idealnym rozwiązaniem będą designerskie grzejniki pionowe. We wnętrzach klasycznych bardzo dobrze zaprezentuje się grzejnik Memfis firmy Enix. Jest to bardzo elegancki grzejnik o podłużnej, pionowej formie i łagodnie zaokrąglonych kształtach krawędzi, a także srebrnej barwie. Taki grzejnik rozchmurzy wnętrze oraz uwydatni jego niebagatelną aranżację.

grzejniki_dekoracyjne-6

Do nowoczesnych wnętrz doskonałym rozwiązaniem będzie Santos – grzejnik płaski o geometrycznym wykończeniu w grafitowej oprawie. Spójrzcie jak elegancko wygląda hol w momencie gdy grzejnik umieszczony jest na planowo wydzielonej ścianie, która utrzymana jest w odcieniu szarości.

eleganckie_grzejniki_do_holu_2

Interesującym rozwiązaniem jest także umieszczenie w holu grzejnika Capri, który posiada ozdobną ażurową kratkę. Standardowo kratka oraz wieszaki wykonane są w kolorze czarnym, natomiast cała reszta wykonana jest w brązie. Jest to ciekawy pomysł na naturalną aranżację holu. Grzejnik zachwyca niespotykaną formą oraz wprowadza spokojną i ciepłą atmosferę.

eleganckie_grzejniki_do_holu_1

Do wszystkich tych urządzeń można dobrać punktowe wieszaki. Jest to genialne rozwiązanie na czas jesienno zimowy, kiedy bardzo często musimy wysuszyć swoje kurtki i płaszcze. W zależności od wielkości przedpokoju w naszym mieszkaniu oraz stylu jaki w nim króluje, możemy dobrać odpowiedni grzejnik, który nie tylko ociepli wnętrze, ale przede wszystkim będzie jego cudowną ozdobą.