Niebanalne stoły i krzesła do jadalni.

Stoły i krzesła do jadalni towarzyszą nam od setek lat. Nic więc dziwnego, że czasem potrafimy przejść obok nich nawet ich nie zauważając. Zresztą tak elementarna dziedzina jak meble kuchenne jest już na tyle rozwinięta, że nie sposób jest wymyślić cokolwiek nowego. Na szczęście jest jeszcze coś takiego jak włoski design, który nie wie czym są stereotypy. Reprezentantem włoskiego designu jest firma Infiniti Design, która tuż po premierze na targach w Mediolanie zawitała do Polski ze swoją nową kolekcją mebli.

stoly_i_krzesla_do_jadalni-1

Salone Internazionale del Mobile to jedna z największych imprez w branży designerskiej na świecie. Podczas tegorocznej edycji, która miała miejsce w kwietniu tego roku włoska firma Infiniti Design zaprezentowała nowe podejście do projektowania mebli w swojej najnowszej kolekcji stołów, krzeseł i foteli. Tuż po premierze w Mediolanie nowości tej włoskiej marki trafiły do warszawskiego concept store’u Le Pukka.

Infiniti Design postawił na wyjątkowe zestawienie materiałów, kształtów oraz faktur. Najnowsza kolekcja to między innymi ażurowe, barwne krzesła wykonane z tworzyw sztucznych, tapicerowane wysokie fotele z podnóżkami, drewniane krzesła, a także minimalistyczne stoły do jadalni.  Tradycyjne surowce zostały połączone z nowoczesnymi materiałami syntetycznymi. Polerowana stal z tapicerowanymi siedzeniami. Te odważne połączenia sprawiają, że do naszych pomieszczeń przenika klimat światowego designu.

stoly_i_krzesla_do_jadalni-2
stoly_i_krzesla_do_jadalni-3
stoly_i_krzesla_do_jadalni-4
stoly_i_krzesla_do_jadalni-5
stoly_i_krzesla_do_jadalni-6
stoly_i_krzesla_do_jadalni-7
stoly_i_krzesla_do_jadalni-8

stoly_i_krzesla_do_jadalni-9
stoly_i_krzesla_do_jadalni-10
stoly_i_krzesla_do_jadalni-11