Oryginalnie zdobione kubki emaliowane.

Pamiętacie kubki emaliowane z dawnych czasów? Były wygodne, trwałe i zdrowe. Dziś znów powracają do łask, ale w nowej, odświeżonej odsłonie. Pokryte efektownymi wzorami będą wspaniałą ozdobą każdej kuchni.

Kubki emaliowane z linii Florina By Emalia Pleszew to design na wysokim poziomie. Świetnie zaprojektowane, trafiające idealnie w obecne trendy wnętrzarskie na pewno znajdą sporą rzeszę nowych entuzjastów. W kolekcji znajdzie się coś dla miłośników natury oraz stylu skandynawskiego. Na kubkach przewijają się motywy liści, kwiatów czy kaktusów. Nie można tutaj również pominąć odniesienia do stylistyki rustykalnej. W takich wnętrzach z łatwością odnajdą się kunsztownie wykonane niebieskie ornamenty, które urzekają swoją delikatnością. Dla miłośników zwierząt na pewno przypadnie do gustu kubek ozdobiony rysunkiem psa, który pędzi radośnie do swoich właścicieli po ulubiony przysmak. A mistrzowie gotowania na pewno wybiorą czarny kubek ozdobiono napisem i autografem Katarzyny Bujakiewicz – aktywnej mamy i miłośniczki zdrowego stylu życia, która jest ambasadorką marki Florina by Emalia Pleszew.

kubek emaliowany scandi kubek emaliowany dog kubek emaliowany cactus

[alert type=white ]Wszystkie kubki emaliowane Florina by Emalia Pleszew należą do kolekcji, obejmujących – w zależności od rodzaju – naczynia do gotowania, zastawę stołową, artykuły wyposażenia kuchni, pościel czy poszewki dekoracyjne. Można więc skompletować cały zestaw z ulubionym motywem graficznym.[/alert]

Naczynia i garnki Florina by Emalia Pleszew są wykonane z najwyższej jakości materiałów, a dzięki emaliowaniu należą do najzdrowszych w użytkowaniu, gdyż podczas obróbki termicznej nie zachodzą żadne reakcje z przygotowywanym jedzeniem. Powłoka emaliowana jest również antyalergiczna i antybakteryjna, a także wyjątkowo odporna na czynniki zewnętrzne czy silne detergenty.