Nowe pościele Hug The Stuff.

Do Waszej sypialni wkradła się monotonia? W takim przypadku zapewne nie znacie jeszcze marki Hug The Stuff, której pościele i poduszki przeistoczą każdą nudną sypialnię. Lekko zwariowana kolekcja zachwyciła niejednego entuzjastę przyjemnego wypoczynku. Znalazła się w niej pościel imitująca deski, pikowaną skórę, blachę a nawet pościel obrazująca śpiącego lwa. Wszystko w realistycznej otoczce. Tym razem marka Hug The Stuff przygotowała dwie nowe propozycje. Chcecie wiedzieć jakie? Oczywiście, że tak!

Pościel Akwarela

Akwarela to pościel w nieco odmiennej stylistyce. Jest bardziej subtelna od „blaszanej” koleżanki, jednak tak samo wprawia w zachwyt. Na białym tle rozlały się akwarele. Nieregularne plamy przeplatają się między sobą i łączą w jedną całość. Akwarela to gra kontrastami, emocje i obietnica dobrze spędzonej nocy.

Posciel_Hug_the_stuff_aqua_1 Posciel_Hug_the_stuff_aqua_2

Pościel zwierzaki

Tym razem Hug The Stuff przygotował coś specjalnie dla dzieci. Pościel zwierzaki utuli do snu najmłodsze pociechy i pozwoli im przyjemnie przespać noc. Koszmary już nie będą takie straszne gdy jest się w kogo w tulić. Słodki miś Teddy dobrze spełni takie zadanie. A gdy przyjdą smutne chwile rozweseli urocza świnka Piggy. Dobranoc.

Posciel_Hug_the_stuff_mis_teddy_1 Posciel_Hug_the_stuff_mis_teddy_2 Posciel_Hug_the_stuff_swinka_piggy_1 Posciel_Hug_the_stuff_swinka_piggy_2