Drewniane domki – dekoracje w stylu skandynawskim.

domki z drewna, dekoracje

Wooden Love to pracownia, która tworzy przepiękne dekoracje z drewna. Ich najbardziej ulubionym motywem są drewniane minimalistyczne domki – idealne dekoracja do wnętrz urządzonych w stylu skandynawskim.

Drewniane domki, mimo swojej prostej formy, posiadają najprzeróżniejsze oblicza. Wykończone w jakże lubianym przez nas wzornictwie skandynawskim prezentują się wyśmienicie. Wooden Love produkuje domki w wielu interesujących wariantach. Są one zdobione między innymi farbą tablicową, dzięki czemu można po nich pisać. Niektóre z nich (tak jak na przykład motyw z jeleniem) są wyrzeźbione laserem i wykończone później woskiem do drewna. Inne przystrojone są w monochromatyczne wzory, które idealnie komponują się ze skandynawską stylistyką. Są też takie, których drewno zostało zabezpieczone po prostu woskiem.

[alert type=white ]Drewniane domki od Wooden Love to proste i bardzo wdzięczne dekoracje w stylu skandynawskim.[/alert]

Wykonywane są ręcznie z drewna świerkowego i wykończone ekologicznymi materiałami (woskiem i farbami akrylowymi). Estetyczne, dopracowane w każdym szczególe i przepięknie zapakowane sprawdzą się jako nietuzinkowe dekoracje do naszego domu, ale również będą idealne jako udany pomysł na prezent. Drewniane skandynawskie domki od Wooden Love  są jak najbardziej godne polecenia.

skandynawskie_drewniane_domki__-_dekoracje_wooden_love skandynawskie_drewniane_domki__-_dekoracje_wooden_love2

domek_z_drewna_koliber skandynawskie_drewniane_domki__-_dekoracje_wooden_love3 skandynawskie_drewniane_domki__-_dekoracje_wooden_love4 skandynawskie_drewniane_domki__-_dekoracje_wooden_love5