Psst! Kliknij tutaj i przeczytaj o technice gotowania SLOW COOKING.

ByLight – oryginalne żarówki Edisona już w Polsce.

Retro żarówki ByLight zainspirowane są tradycyjnymi żarówkami Thomasa Edisona. Ich wygląd i światło jakie dają stwarzają niesamowitą atmosferę we wnętrzach. Połączenie designerskiego charakteru wraz z funkcją jaką posiadają sprawia, że te dekoracyjne żarówki są wyróżniającym się produktem Od dziś można je nabyć w sklepie internetowym www.ByLight.pl.

 

Żarówki na chwilę obecną można wybrać w czterech dostępnych kształtach. Wszystkie utrzymane są w stylu retro. Świetnie sprawdzą się we wnętrzu prywatnym, ale także niebanalnie będą wyglądały we wnętrzach komercyjnych tworząc przyjemną atmosferę. Jesteśmy przekonani, że te żarówki zachwycą każdego.

zarowki-edisona-1

Vintage’owy styl w Twoim wnętrzu

Żarówka Edison została wymyślona w XIX wieku. I tak jak wtedy gdy stworzył ją Thomas Edison tak teraz w środku znajduje się węglowy drucik, który jest kilkukrotnie opleciony. Żarówka jest idealna dla wielbicieli klimatów retro. Jej wyrafinowane światło ociepli każde wnętrze.

zarowki-edisona-4

 

Większa bańka i pokręcony drucik

Big Twist to żarówka w klasycznym wydaniu. Jej bańkowaty kształt sprawia, że nie sposób na nią nie spojrzeć. Wnętrzu nadaje ciepłe i przyjemne światło

zarowki-edisona-3

 

Charakterystyczny kanciasty drucik

Żarówka Standard to wbrew mylnej nazwie żadne zwykła żarówka. Co prawda posiada standardową wielkość i klasyczny kształt lecz jej wyróżnikiem jest kanciasty drucik. Żarówka idealnie odnajdzie się w klasycznych oraz nowoczesnych wnętrzach.

zarowki-edisona-5

zarowki-edisona-2

Taka mała, a tyle emocji

ByLight posiada również żarówkę o nazwie Tuba. Jest to podłużna żarówka, która posiada perfekcyjnie wykonany żarnik opleciony wielokrotnie w jej wnętrzu. Jak poprzednie ta również emanuje ciepłym i przyjemnym światłem.

zarowki-edisona-6

 

Do każdej żarówki można dopasować przewód z bogatej gamy dostępnych kolorów. Przewód jest dopełnieniem całości. Połączenie stylu retro ze szczyptą nowoczesności nada całości niepowtarzalnego efektu. Żarówki można łączyć w skupiska, okręcać przewody… cóż ogranicza nas tylko wyobraźnia.

zarowki-edisona-8

Żarówka Edison ma moc 40W, pozostałe modele 35W. Wszystkie posiadają standardowy gwint E27.

zarowki-edisona-7

Po więcej informacji zapraszamy do sklepu internetowego www.ByLight.pl

Przeczytaj też