ByLight – oryginalne retro żarówki Edisona już w Polsce.

Retro żarówki ByLight zainspirowane są tradycyjnymi żarówkami Thomasa Edisona. Ich wygląd i światło jakie dają stwarzają niesamowitą atmosferę we wnętrzach. Połączenie designerskiego charakteru wraz z funkcją jaką posiadają sprawia, że te dekoracyjne żarówki są wyróżniającym się produktem.

Retro żarówki Edisona świetnie sprawdzą się we wnętrzu prywatnym, ale także niebanalnie będą wyglądały we wnętrzach komercyjnych tworząc przyjemną atmosferę. Jesteśmy przekonani, że te żarówki zachwycą każdego.

zarowki-edisona-1

Vintage’owy styl w Twoim wnętrzu

Żarówka Edison została wymyślona w XIX wieku. I tak jak wtedy gdy stworzył ją Thomas Edison tak teraz w środku znajduje się węglowy drucik, który jest kilkukrotnie opleciony. Żarówka jest idealna dla wielbicieli klimatów retro. Jej wyrafinowane światło ociepli każde wnętrze.

zarowki-edisona-4

Większa bańka i pokręcony drucik

Big Twist to żarówka w klasycznym wydaniu. Jej bańkowaty kształt sprawia, że nie sposób na nią nie spojrzeć. Wnętrzu nadaje ciepłe i przyjemne światło

zarowki-edisona-3

Charakterystyczny kanciasty drucik

Żarówka Standard to wbrew mylnej nazwie żadne zwykła żarówka. Co prawda posiada standardową wielkość i klasyczny kształt lecz jej wyróżnikiem jest kanciasty drucik. Żarówka idealnie odnajdzie się w klasycznych oraz nowoczesnych wnętrzach.

żarówki edisona
zarowki-edisona-2

Taka mała, a tyle emocji

ByLight posiada również żarówkę o nazwie Tuba. Jest to podłużna żarówka, która posiada perfekcyjnie wykonany żarnik opleciony wielokrotnie w jej wnętrzu. Jak poprzednie ta również emanuje ciepłym i przyjemnym światłem.

zarowki-edisona-6

Do każdej retro żarówki można dopasować przewód z bogatej gamy dostępnych kolorów. Przewód jest dopełnieniem całości. Połączenie stylu retro ze szczyptą nowoczesności nada całości niepowtarzalnego efektu. Żarówki można łączyć w skupiska, okręcać przewody… cóż ogranicza nas tylko wyobraźnia.

zarowki-edisona-8

Żarówka Edison ma moc 40W, pozostałe modele 35W. Wszystkie posiadają standardowy gwint E27.

zarowki-edisona-7