Plakat w stylu skandynawskim.

plakaty na ścianie w salonie

Ogromna ilość ram i ramek zawieszonych na ścianach, czy postawionych nawet na podłodze to cecha charakterystyczna nordyckiego wystroju. Można więc śmiało stwierdzić, że plakat jest dekoracją, której niewątpliwie nie może zabraknąć we wnętrzu urządzonym w stylu skandynawskim. A jak powinien wyglądać plakat w stylu skandynawskim?

Na szczęście uwielbiany nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie styl skandynawski jest dość uniwersalny i nie ma sztywnych reguł co do wyglądu plakatu. Warto jednak wziąć pod uwagę taką ilustrację, która utrzymana jest w minimalistycznej stylistyce. Znakomitym wyborem będzie więc plakat typograficzny. Może on przedstawiać nawet pojedynczą literę, ale mile widziany będzie także plakat motywacyjny na którym znajdzie się dopingujący nas cytat. Również plakat graficzny pierwszorzędnie odnajdzie się w skandynawskim wystroju. Plakat z grafiką może przedstawiać symbole, motywy przyrody czy postacie.

[alert type=white ]Warto mieć na uwadze, że taką dekorację można wykorzystać jako główny i najważniejszy punkt wystroju. Plakat jest więc bardzo ważnym elementem we wnętrzach utrzymanych w skandynawskiej stylistyce.[/alert]

Godne uwagi propozycje możecie znaleźć na stronie internetowej Scandi Poster. Jest  to rodzima marka, która powstała z miłości i pasji do stylu skandynawskiego. W swojej ofercie Scandi Poster posiada plakaty, które będą idealnym dodatkiem do północnoeuropejskiego wystroju. Znajdziecie tam przyciągające wzrok grafiki geometryczne, ciekawe plakaty motywacyjne, interesującą kolekcję dla dzieci Superhero i wiele wiele innych. Zresztą zobaczcie sami.

plakat_w_stylu_skandynawskim_1 plakat_w_stylu_skandynawskim_2 plakat_w_stylu_skandynawskim_3 plakat_w_stylu_skandynawskim_4 plakat_w_stylu_skandynawskim_5 plakat_w_stylu_skandynawskim_6