Tekturowe meble dla dzieci.

Dzieci potrzebują własnej przestrzeni, w której tworzą swój świat. Ich kreatywność nie zna granic. Z krzeseł, niepotrzebnych kartonów, poduszek  i innych ogólnodostępnych przedmiotów domowych budują swoje domki i meble.  Z pomocą rodziców bawią się w wycinanie i klejenie

niepotrzebnych kartonów po to aby stworzyć swoją własną szafkę lub pralkę. Jednak nie każdy rodzić ma odpowiednią ilość czasu i zdolności aby wykonać takie  tekturowe meble. Potrzebne są jeszcze przecież materiały aby wykonać takie zabawki samemu. I tutaj z pomocą przychodzi rodzinna fabryka zabawek trzymyszy. Zobaczcie jak piękne i kreatywne zabawki można wykonać z odpowiednio dobranej tektury.

tekturowe_meble_1

Tekturowe meble dla dzieci od trzymyszy to na przykład tekturowa szafka. Może ona  służyć zarówno do zabawy jak i do przechowywania zabawek. Jest również piekarnik, który posiada cztery palniki, obszerny piekarnik z półką i nawet pokrętła do gazu. Oczywiście nie może zabraknąć kołyski przeznaczonej dla ulubionych lalek dziecka. Dzięki zabawkom z tektury dzieci rozwijają się manualnie i artystycznie.  Tektura z jakiej wykonane są zabawki jest bardzo wytrzymała. Jest to specjalnie wyprodukowana tektura pięciowarstwowa, którą bardzo trudno zniszczyć.  Meble z tektury to zabawki ekologiczne. Kupując te produkty masz pewność, że użyte materiały w większości pochodzą z surowców wtórnych i nadają się do powtórnego przetworzenia.

tekturowe_meble_2
tekturowe_meble_3
tekturowe_meble_4
tekturowe_meble_5
tekturowe_meble_6
tekturowe_meble_7
tekturowe meble
tekturowe_meble_9