Psst! Kliknij Tutaj i dowiedz się więcej o zdrowym gotowaniu!

Unikatowe plakaty z napisami.

Najpiękniejsze rzeczy to rzeczy proste. Bez zbędnych ekstrawagancji, bez przekombinowania. Dodatki utrzymane w takim klimacie nadają wnętrzom niezmąconą lekkość. Jednym z pomysłów na zastosowanie takich dodatków są unikatowe plakaty z napisami od Minimalliving, które powstają z miłości do prostoty. Prostoty w najlepszym wydaniu i w najwyższej jakości. Ma być unikatowo i pięknie….

platkaty_z_napisami_3

Grafika tekstowa od Minimalliving nie jest tylko zwykłym obrazkiem. Takie dekoracje zamieniają się w plakaty z sentencją, mottem, które w życiu nam przyświeca. Czasem plakaty stają się wskazówką, żartem lub apelem.  Najważniejsze jest to, że codziennie nas motywują, przypominają o bardziej lub mniej ważnych rzeczach oraz pozytywnie nastawiają.

 

Prezentowane grafiki standardowo dostępne są w dwóch wymiarach: 100×70 oraz 70×50. Twórcy kładą duży nacisk na jakość produktów: pracują na najlepszych papierach, a drukują u tych , którzy tak jak i oni kochają to co robią. Wysoka jakość druku (odpornego na promienie UV) oraz jakość papieru (200g) dają gwarancję, że grafika długo pozostanie w idealnym stanie. Dodatkowo jest możliwość pokrycia grafiki laminatem, który utwardza papier oraz powoduje, że staje się zmywalna. Takie rozwiązanie polecamy w przypadku kiedy nie będzie ona oprawiana, a jedynie traktowana jako plakat.

 plakaty_z_napisami_1b

plakaty_z_napisami_2

plakaty_z_napisami_4

plakaty_z_napisami_5

plakaty_z_napisami_7

plakty_z_napisami_6

plakty_z_napisami_8

 

Wszystkie grafiki występują w limitowanym nakładzie! Każda z nich ma oryginalny numer. Dzięki temu klient będzie miał w domu coś czego nie będzie miał szansy spotkać u sąsiada.

Plakaty z napisami te i wiele innych można kupić w sklepie internetowym: minimalliving.pl.

 

Przeczytaj też