Psst! Słyszałaś o technice wolnego gotowania Slow Cooking? Kliknij TUTAJ!

Grzejniki dekoracyjne w łazience.

Jeszcze nie tak dawno grzejniki w łazience miały spełniać rolę wyłącznie grzewczą. Na szczęście dziś już to się zmieniło i coraz więcej producentów oferuje grzejniki, które oprócz swojej podstawowej funkcji oferują również wyróżniający się design.

 

Dziś oprócz roli grzewczej grzejniki łazienkowe spełniają również funkcję dekoracyjną. W zależności od potrzeb możemy wybrać odpowiedni kształt, rozmiar oraz kolor z całej palety RAL! Dodatkowo do grzejników możemy dobrać ogromną ilość dodatkowych akcesoriów, które ułatwią nam codzienne czynności. Mogą to być dodatkowe półeczki na kosmetyki, czy uchwyty ręcznikowe. Grzejniki łazienkowe mogą także spełniać rolę ażurowych ścianek działowych lub parawanów. Pomysłów na ich zastosowanie jest na prawdę wiele.

 

grzejni_lazienkowy_purmo_kea

grzejni_lazienkowy_purmo_anafi

 

Marka Purmo posiada w swojej ofercie modele grzejników, które oprócz komfortu cieplnego dają również zadowolenie z modnie urządzonej łazienki. Grzejniki w nowoczesnej formie nie muszą być propozycją wyłącznie dla osób odważnych, ceniących sobie awangardę. Nowoczesna forma to również proste kształty, które z powodzeniem odnajdą się na przykład w łazienkach urządzonych w stylu klasycznym, czy skandynawskim.

 

grzejni_lazienkowy_purmo_mauritius

 

Modele Leros oraz Muna to propozycja dla osób ceniących sobie wysoką estetykę oraz komfort użytkowania, a nieszczególnie chcą wprowadzać w swojej łazience niebotyczne rewolucje. Oczywiście Purmo oferuje również modele grzejników dla osób bardziej odważnych. Anafi oraz Kea to idealna propozycja do łazienek nowoczesnych i niepospolitych. Odważny design, intrygujące barwy to połączenie, które sprawia, że tych modeli grzejników nie da się w żaden sposób zaszufladkować.

 

grzejni_lazienkowy_purmo_muna

 

Przeczytaj też