Psst! Słyszałaś o technice wolnego gotowania Slow Cooking? Kliknij TUTAJ!

Ekologiczne poduszki Luffi.

Poduszki ozdobne Luffi to rodzime ekologiczne produkty. Charakteryzuje je niebanalny wygląd i wysoka jakość. Przepiękne autorskie wzory udekorują każde wnętrze.

Poduszki wykonane są z ekologicznej bawełny certyfikowanej przez GOTS. Nadruki to wodne tusze ekologiczne z certyfikatem Oeko-Tex® Standard 100. Takie nadruki nie zawierają substancji szkodliwych dla zdrowia. Zapięcie poduszek wykonane jest na drewniane guziki. Wypełnienie poduszki oczywiście jest pochodzenia naturalnego.  uzyskuje się je  z corocznie odnawialnego surowca jakim jest kukurydza. Wypełnienie Ingeo™ charakteryzuje się wieloma właściwościami. Jest ono wyjątkowo puszyste i miękkie , ciepłe, hypoalergiczne,  a jednocześnie odporne na zgniecenia  i łatwe w użytkowaniu.  Oczywiście wypełnienie takie ulega biodegradacji.

Producent zadbał o każdy szczegół. Nawet opakowanie jest wykonane w taki sposób, że z powodzeniem może być wykorzystane do przechowywania drobiazgów.  Estetyczne pudełko wykonane jest z wysokiej jakości przetworzonej  tektury, która ulega biodegradacji.

ekologiczne_poduszki_1
poduszki ozdobne dla dzieci
poduszki ozdobne dla dzieci
ekologiczne_poduszki_3
ekologiczne_poduszki_4
ekologiczne_poduszki_5
ekologiczne_poduszki_6
ekologiczne_poduszki_7

[luffi photo by Ka2O Studio

Przeczytaj też