Psst! Kliknij tutaj i przeczytaj o technice gotowania SLOW COOKING.

Ekologiczne poduszki Luffi.

Poduszki ozdobne Luffi to rodzime ekologiczne produkty. Charakteryzuje je niebanalny wygląd i wysoka jakość. Przepiękne autorskie wzory udekorują każde wnętrze.

 

Poduszki wykonane są z ekologicznej bawełny certyfikowanej przez GOTS. Nadruki to wodne tusze ekologiczne z certyfikatem Oeko-Tex® Standard 100. Takie nadruki nie zawierają substancji szkodliwych dla zdrowia. Zapięcie poduszek wykonane jest na drewniane guziki. Wypełnienie poduszki oczywiście jest pochodzenia naturalnego.  uzyskuje się je  z corocznie odnawialnego surowca jakim jest kukurydza. Wypełnienie Ingeo™ charakteryzuje się wieloma właściwościami. Jest ono wyjątkowo puszyste i miękkie , ciepłe, hypoalergiczne,  a jednocześnie odporne na zgniecenia  i łatwe w użytkowaniu.  Oczywiście wypełnienie takie ulega biodegradacji.

Producent zadbał o każdy szczegół. Nawet opakowanie jest wykonane w taki sposób, że z powodzeniem może być wykorzystane do przechowywania drobiazgów.  Estetyczne pudełko wykonane jest z wysokiej jakości przetworzonej  tektury, która ulega biodegradacji.

ekologiczne_poduszki_1

ekologiczne_poduszki_8

ekologiczne_poduszki_2

ekologiczne_poduszki_3

ekologiczne_poduszki_4

ekologiczne_poduszki_5

ekologiczne_poduszki_6

ekologiczne_poduszki_7

Więcej informacji o ekologicznych poduszkach Luffi oraz miejsca gdzie je można nabyć znajdziecie na stronie producenta:  luffi.pl

 [luffi photo by Ka2O Studio]

Przeczytaj też