Katalońskie inspiracje – kubki Ring Mug Barcelona marki PO.

Jesienna aura powolutku daje się we znaki, a letnie wspomnienia niechybnie odchodzą w dal. Aby jednak dłużej poczuć wakacje i atmosferę hiszpańskiej corridy pomocny będzie inspirowany twórczością Gaudi’ego kubek Ring Mug Barcelona Series marki PO: Selected.

kubki-barcelona-1

Kubek wykonany z porcelany otoczony silikonowym pierścieniem to produkt ponadczasowy. Dzięki niemu PO: Selected zyskało w uznanie w całej Europie. Aktualnie Barcelońska seria projektu Sotano Studio wraca w nowej odsłonie przenosząc na użytkownika wesoły nastrój. Projektanci kubka zamienili go w dzieło sztuki poprzez skorzystanie z dorobku katalońskiego architekta. Kubek emanuje niebagatelnym designem stworzonym z mozaikowego motywu. Oryginalna propozycja marki inspiruje i zachęca do podejmowania nowych wyzwań. Dzięki niej każdy kolejny świt to początek porywającej przygody. Wystarczy tylko mieć w sobie szczyptę wyobraźni i pozytywnego nastawienia, aby myślami przenieść się na barcelońskie plaże i usłyszeć dźwięki flamenco.

kubki-barcelona-2

Design to nie wszystko

Ring Mug Barcelona Series oprócz oryginalnego designu charakteryzuje się również dużą funkcjonalnością. Porcelana, która została wykorzystana do produkcji to trwały i odporny na wysokie temperatury materiał, który jest bardzo łatwy w konserwacji. Kubek termiczny PO: Barcelona został wykonany z porcelany w technologii podwójnych ścianek. Dzięki temu posiada właściwości termoizolacyjne i pozwala na dłużej zachować temperaturę zawartości. Może być używany w zmywarkach i kuchenkach mikrofalowych. Nowoczesny silikonowy pierścień zapobiegnie wyślizgnięciu się kubka z ręki podczas zmywania czy wycierania naczyń. Ring Mug Barcelona Series dostępne są w 2 rozmiarach (M i L) oraz 4 różnych wzorach.

kubki-barcelona-3

Czas na popołudniową siestę

Kolekcja Barcelona to również inspirowany gorącym południem, zestaw filiżanek do espresso. Taki zestaw na pewno urzeknie miłośników “małej czarnej”. Ring Espresso Cup Set Barcelona Series to propozycja dla tych, którzy uwielbiają pić kawę w gronie znajomych, a długie rozmowy przy małym espresso mogą stać się impulsem do wspólnych podróży, niekoniecznie do stolicy Katalonii.

kubki-barcelona-4
kubki-barcelona-5