Psst! Kliknij Tutaj i dowiedz się więcej o zdrowym gotowaniu!

Ptaszki i ptaszęta od PO.

Dla miłośników gotowania oraz ciekawego designu PO: Selected przygotowało coś bardzo interesującego.

 

Solniczka i pieprzniczka ’Bird Salt & Pepper Shaker’ zaprojektowana przez Carol Jacobs to para, której nie można rozłączać. Prosty design typowy dla Skandynawii będzie genialną ozdobą na każdym stole. Dodatkowy atut to możliwość szybkiego uzupełnienia przyprawy. Wystarczy tylko wyjąć gumowy korek i napełnić pojemnik.

Na stole nie może również zabraknąć odpowiedniego dozownika do octu. Birdrizzlers posiada sporą pojemność (200ml), dzięki czemu nie musimy ich często napełniać.

Projektanci z PO: Selected nie zapomnieli także o cukrze tworząc Owl Sugar Dispenser. Jest to dozownik w kształcie sowy. Taka forma zaskoczy niejedną osobę. Nakładka z porcelany ułatwia utrzymywanie czystości zapobiegając rozsypywaniu się cukru.

A dopełnieniem ptasiego designu może zostać Bird Creamer. Dzięki ptasiemu 'dziubkowi’ śmietanka kapie tylko tam gdzie My chcemy.

Kolekcja akcesoriów Bird od PO: Selected to idealny prezent, który możemy podarować naszym bliskim i znajomym nawet bez okazji. Przyjemny dla oka design sprawia, że spędzanie czasu przy stole jest dużo przyjemniejsze niż zwykle.

ptasie_akcesoria_do_kuchni_4

ptasie_akcesoria_do_kuchni_1 ptasie_akcesoria_do_kuchni_3

ptasie_akcesoria_do_kuchni_2

 

Przeczytaj też